Odpowiedz

Reklama w bankowości internetowej

Po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu na zakładkę HISTORIA zauważyłem... baner reklamowy Booking.com. Wcześniej nie zauważyłem, żeby wyświetlały się jakiekolwiek reklamy i stąd moje pytanie. Jak często reklama będzie pojawiać się w bankowości internetowej ING? Czy w związku z tym planuje się wprowadzenie płatnej wersji bankowości internetowej ING bez wyświetlanych reklam?

Odpowiedz
0 Lajków
Automata
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
25-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 764 wyświetleń)

Re: Reklama w bankowości internetowej

Nie planujemy wprowadzenia płatnej wersji bankowości internetowej. Informacja, którą widziałeś nie jest reklamą. Prezentujemy ją jedynie, żebyś wiedział że możesz skorzystać z rabatu Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 649 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy