Odpowiedz

Prace serwisowe.

Rozumiem konieczność przeprowadzania prac serwisowych, ale - czemu wiecznie z soboty na niedzielę?! Wiadomym jest, że ludzie często są wtedy na mieście (weekend) i potrzebują zapłacić kartą za taxi czy inne rzeczy. Wydaje mi się, że lepszym terminem jest z niedzieli na poniedziałek. Nie mówiąc o częstotliwości - non stop się serwisujecie.

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 1 z 12 (9 426 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

@Mitchris Zawsze przed pracami serwisowymi udostępniamy o tym informację na naszej stronie, aby uprzedzić Was o tym, że coś możenie działać. Przekazałem Twoją sugestię do odpowiedniego zespołu Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 12 (9 384 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

@NateuszF: Wiem, że są zamieszczane informacje na stronie głównej, ale pobieranie gotówki w ING problematyczne. Bankomatów ING jest jak na lekarstwo, Planet Cashu też za dużo nie ma. Obce bankomaty - tylko jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, a za resztę płaci się jak za zboże, wiec przepraszam, ale rady pt. trzeba zaopatrzyć się w gotówkę zakrawają na kpinę z klientów.

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 3 z 12 (9 337 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

Czy ktoś widzi zmiany (w bankowości internetowej i w aplikacji), które miały być widoczne po pracach zaplanowanych na noc 14/15.03.2020?

Odpowiedz
0 Lajków
FX
FX
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
18-11-2019
Wiadomość 4 z 12 (9 219 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

[ Edytowane ]
Nic a nic😅
Może nie udało się wszystkiego wykonać.
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 12 (9 217 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

Może przełożyli/odwołali te prace, bo po 1 w nocy mogłem normalnie zalogować się do aplikacji.

Odpowiedz
0 Lajków
FX
FX
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
18-11-2019
Wiadomość 6 z 12 (9 207 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

Jeśli chodzi o te zmiany najbardziej czekam na kantor z lepszym księgowaniem. Może w końcu zacznę go używać 😃
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 7 z 12 (9 163 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

Może jutro będzie jakiś komunikat w tej sprawie.
Odpowiedz
0 Lajków
FX
FX
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
18-11-2019
Wiadomość 8 z 12 (9 155 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

U mnie jeszcze nic nie widać. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 9 z 12 (9 147 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

Podobno prace zostały przełożone, ale nie wiadomo na kiedy
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 10 z 12 (9 068 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy