Odpowiedz

Prace serwisowe.

Rozumiem konieczność przeprowadzania prac serwisowych, ale - czemu wiecznie z soboty na niedzielę?! Wiadomym jest, że ludzie często są wtedy na mieście (weekend) i potrzebują zapłacić kartą za taxi czy inne rzeczy. Wydaje mi się, że lepszym terminem jest z niedzieli na poniedziałek. Nie mówiąc o częstotliwości - non stop się serwisujecie.

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 1 z 12 (9 790 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

@Mitchris Zawsze przed pracami serwisowymi udostępniamy o tym informację na naszej stronie, aby uprzedzić Was o tym, że coś możenie działać. Przekazałem Twoją sugestię do odpowiedniego zespołu Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 12 (9 748 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

@NateuszF: Wiem, że są zamieszczane informacje na stronie głównej, ale pobieranie gotówki w ING problematyczne. Bankomatów ING jest jak na lekarstwo, Planet Cashu też za dużo nie ma. Obce bankomaty - tylko jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, a za resztę płaci się jak za zboże, wiec przepraszam, ale rady pt. trzeba zaopatrzyć się w gotówkę zakrawają na kpinę z klientów.

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 3 z 12 (9 701 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

Czy ktoś widzi zmiany (w bankowości internetowej i w aplikacji), które miały być widoczne po pracach zaplanowanych na noc 14/15.03.2020?

Odpowiedz
0 Lajków
FX
FX
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
18-11-2019
Wiadomość 4 z 12 (9 583 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

[ Edytowane ]
Nic a nic😅
Może nie udało się wszystkiego wykonać.
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 12 (9 581 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

Może przełożyli/odwołali te prace, bo po 1 w nocy mogłem normalnie zalogować się do aplikacji.

Odpowiedz
0 Lajków
FX
FX
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
18-11-2019
Wiadomość 6 z 12 (9 571 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

Jeśli chodzi o te zmiany najbardziej czekam na kantor z lepszym księgowaniem. Może w końcu zacznę go używać 😃
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 7 z 12 (9 527 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

Może jutro będzie jakiś komunikat w tej sprawie.
Odpowiedz
0 Lajków
FX
FX
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
18-11-2019
Wiadomość 8 z 12 (9 519 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

U mnie jeszcze nic nie widać. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 9 z 12 (9 511 wyświetleń)

Re: Prace serwisowe.

Podobno prace zostały przełożone, ale nie wiadomo na kiedy
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 10 z 12 (9 432 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy