Odpowiedz

Potwierdzenie przelewu na maila

Czy drogie ING kiedyś do swojego systemu zaaplikuje opcje - wyślij potwierdzenie na maila podczas wykonywania przelewu?

Dzisiaj wygląda to tak - zrób przelew, wejdź w historię, wydrukuj potwierdzenie, zapisz na dysku, wejdź w konto mailowe, załącz załącznik i wyślij.

A tak od razu człowiek robi przelew a za chwile ma potwierdzenie na mailu. Wchodzi w pocztę, przekaż dalej i po temacie.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
253
41
03-02-2016
Wiadomość 1 z 3 (314 wyświetleń)

Re: Potwierdzenie przelewu na maila

[ Edytowane ]

Dziękujemy za Twoją sugestię, natomiast obecnie nie mamy w najbliższych planach wprowadzenia takiej funkcjonalności. Nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości. Pamiętaj, proszę, że korzystając z pobierania potwierdzenia w aplikacji mobilnej, możesz wybrać zarówno zapisanie tego dokumentu, jak i przesłanie go od razu na mejla. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
674
214
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (256 wyświetleń)

Re: Potwierdzenie przelewu na maila

Jeśli chodzi o aplikację, to wiem o takiej funkcji. Ale mimo wszystko brakuje tego w Waszym systemie bankowości na przeglądarce przy korzystaniu z komputera.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
253
41
03-02-2016
Wiadomość 3 z 3 (241 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: umawianie wizyt w oddziale

W oddziale banku możesz załatwić sprawę bez umawiania wizyty, aczkolwiek faktycznie specjaliści mogą zaproponować umówienie spotkania na daną godzinę i na dany dzień,  aby sprawnie załatwić daną spraw

...

28-06-2022
Re: ING Księgowość a Nowy Ład 2.0

Niestety, obecnie nie mamy informacji, jak będzie to wyglądać. Gdy coś się zmieni, damy znać. 

28-06-2022
Re: Płatności za granicą - jak najtaniej w ING??

To w takim razie po co Polakowi taka karta i tylko do Euro, skoro jej opłata to miesięcznie 1,50zł a nic więcej poza standardowej Visa zbliżeniowa nic nie daje?
Taka karta jest dobrym rozwiązaniem, jeś

...

28-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy