Odpowiedz

Potwierdzenia przelewu

[ Edytowane ]

Czy tylko u mnie coś się ostatnio zmieniło, że wydruk potwierdzenia (oryginał) wygląda jak ksero? Co się stało, że LEW oraz ING są teraz czarno białe na potwierdzeniu a nie pomarańczowe? Kiedy wróci to do czasów, że ING z Lwem będzie w kolorze barw banku a nie czarno białe, co dzięki temu nie będzie to wyglądać jak ksero a jak oryginał?

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
255
41
03-02-2016
Wiadomość 1 z 3 (353 wyświetleń)

Re: Potwierdzenia przelewu

Potwierdzenia przelewów generowane w Moim ING są czarno białe już od dłuższego czasu i nie planujemy wracać do poprzedniego wyglądu potwierdzeń transakcji. Sam kolor nie wpływa na to, czy jest to oryginał, czy też nie. Na wydruku jest dodatkowo widoczna informacja o czasie generowania dokumentu oraz na jakiej podstawie został wygenerowany. Dziękujemy jednak za Twoją opinię na ten temat. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
674
215
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (295 wyświetleń)

Re: Potwierdzenia przelewu

Kolorowe o kolorze pomarańczowym znak ING oraz LEW wyglądało to zdecydowanie lepiej estetycznie.

Mam nadzieję, że ING wróci do tego Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
255
41
03-02-2016
Wiadomość 3 z 3 (280 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wypłata euro

Czy z konta walutowego można wypłacić gotówkę w euro czy następuje przewalutowanie na złotówki?

02-07-2022
Zajęcie komornicze

Witam, chodzi mi o kwotę wolna od zajęcia , bo jak można z 1600 zł wypłaty potracić ponad 600 zł ? Gdzie jest za to odpowiedzialny pracownik ? Jak z kolejnej wypłaty ok 2300 można potracić 1200 zł, kw

...

02-07-2022
Re: ing lokata

Czy masz założone konto oszczędnościowe? Jest to warunek, aby skorzystać z Lokaty. Jeśli nie, w pierwszej kolejności załóż konto oszczędnościowe, a następnie Lokatę terminową. Gdyby problemy nadal wys

...

02-07-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy