Odpowiedz

Potwierdzenie przelewu na maila

Czy drogie ING kiedyś do swojego systemu zaaplikuje opcje - wyślij potwierdzenie na maila podczas wykonywania przelewu?

Dzisiaj wygląda to tak - zrób przelew, wejdź w historię, wydrukuj potwierdzenie, zapisz na dysku, wejdź w konto mailowe, załącz załącznik i wyślij.

A tak od razu człowiek robi przelew a za chwile ma potwierdzenie na mailu. Wchodzi w pocztę, przekaż dalej i po temacie.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 1 z 3 (2 316 wyświetleń)

Re: Potwierdzenie przelewu na maila

[ Edytowane ]

Dziękujemy za Twoją sugestię, natomiast obecnie nie mamy w najbliższych planach wprowadzenia takiej funkcjonalności. Nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości. Pamiętaj, proszę, że korzystając z pobierania potwierdzenia w aplikacji mobilnej, możesz wybrać zarówno zapisanie tego dokumentu, jak i przesłanie go od razu na mejla. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (2 258 wyświetleń)

Re: Potwierdzenie przelewu na maila

Jeśli chodzi o aplikację, to wiem o takiej funkcji. Ale mimo wszystko brakuje tego w Waszym systemie bankowości na przeglądarce przy korzystaniu z komputera.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 3 z 3 (2 243 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy