Odpowiedz

Potwierdzenie przelewu na maila

Czy drogie ING kiedyś do swojego systemu zaaplikuje opcje - wyślij potwierdzenie na maila podczas wykonywania przelewu?

Dzisiaj wygląda to tak - zrób przelew, wejdź w historię, wydrukuj potwierdzenie, zapisz na dysku, wejdź w konto mailowe, załącz załącznik i wyślij.

A tak od razu człowiek robi przelew a za chwile ma potwierdzenie na mailu. Wchodzi w pocztę, przekaż dalej i po temacie.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
259
41
03-02-2016
Wiadomość 1 z 3 (766 wyświetleń)

Re: Potwierdzenie przelewu na maila

[ Edytowane ]

Dziękujemy za Twoją sugestię, natomiast obecnie nie mamy w najbliższych planach wprowadzenia takiej funkcjonalności. Nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości. Pamiętaj, proszę, że korzystając z pobierania potwierdzenia w aplikacji mobilnej, możesz wybrać zarówno zapisanie tego dokumentu, jak i przesłanie go od razu na mejla. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
687
217
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (708 wyświetleń)

Re: Potwierdzenie przelewu na maila

Jeśli chodzi o aplikację, to wiem o takiej funkcji. Ale mimo wszystko brakuje tego w Waszym systemie bankowości na przeglądarce przy korzystaniu z komputera.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
259
41
03-02-2016
Wiadomość 3 z 3 (693 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wakacje kredytowe wniosek

u n=mnie to samo , rata zawieszona na wrzesień , widnieje w zaplanowanych płatnościach

15-08-2022
Re.: Wakacje kredytowe wniosek

Mam tak samo. Wniosek złożony na 4 miesiące w 2022 i pierwsze miesiące kwartałów w 2023 ale spłata raty widnieje w zaplanowanych płatnościach.

15-08-2022
Re: nowa funkcjonalność

Dziękujemy za Twoją sugestię Emotikon: Szczęśliwy Przekazałam ją do odpowiedniego zespołu. 

15-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy