Odpowiedz

Potwierdzenia transakcji

Jak obecnie pobrać kilka potwierdzeń różnych transakcji nie wychodząc ze strony banku. Kiedyś nie było z tym problemu, obecnie po pobraniu jednego potwierdzenia wyrzuca ze strony banku i za każdym razem muszę logować się od początku. Jest to duża uciążliwość jeżeli chcę pobrać np. pięć potwierdzeń za przelewy.

Odpowiedz
0 Lajków
Annie
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-04-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 538 wyświetleń)

Re: Potwierdzenia transakcji

Taka sytuacja może być, jeśli korzystasz z Mozilla Firefox. Proszę, zmień w przeglądarce ustawienia związane ze sposobem otwierania dokumentów PDF. Zrobisz to w zakładce: Ustawienia- Ogólne. Następnie przewiń zawartość strony do sekcji: Pliki i Aplikacje. W części poświęconej Aplikacjom dla Dokumentu PDF ustaw jedną z opcji: "Zawsze pytaj" lub "Zapisz plik". 

Możesz też skorzystać z innej przeglądarki internetowej. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
155
35
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 495 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Dziękuję za podanie numeru zgłoszenia. Przekazałam prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniej jednostki w naszym banku. Mam nadzieję, że Twoja sprawa szybko się wyjaśni 😊

01-02-2023

122585/012023

01-02-2023

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Reklamacje staramy się rozpatrywać tak szybko jak to możliwe. Czy możesz podać nam numer swojego zgłoszenia? Wtedy przekażemy prośbę do odpowiedniej jednostk

...

01-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy