Odpowiedz

Płatność kartą za loty

Dobry wieczór,

dziś wieczorem płaciłam za bilety lotnicze za pomocą mojej karty (płatność online poprzez podanie nr karty itd.)

Po uzupełnieniu danych na stronie przewoźnika musiałam standardowo zaakceptować płatność w mojej aplikacji mobilnej - kwota się zgadzała, odbiorca również - wpisałam PIN, zatwierdzam i pojawił się komunikat, że płatność zaakceptowana (wraz z zielonym ptaszkiem, czyli standardowo).

Na stronie przewoźnika również pojawiła się moja rezerwacja, po czym po 5 minutach po wejściu w aplikację ING nigdzie nie było mojej płatności, żadnej blokady na te kwotę... i o dziwo na stronie przewoźnika również zniknęła rezerwacja... O co tutaj chodzi? Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? Sprawdzić czy kwota płatności jest w jakiś magiczny sposób zablokowana??? Bo nie wiem czy mam bawić się znowu w kupno biletów na samolot, czy jednak za 2 dni okaże się, że pieniądze dojdą do przewoźnika i moja rezerwacja na nowa się pojawi w systemie...

Odpowiedz
0 Lajków
natgod
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-06-2022
Wiadomość 1 z 3 (3 818 wyświetleń)

Re.: Płatność kartą za loty

Od przewoźnika dostałam informację, że płatność została odrzucona. Proszę również o weryfikację ze strony ING, że na pewno została ona odrzucona, żebym później nie miała niemiłej niespodzianki Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
natgod
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-06-2022
Wiadomość 2 z 3 (3 791 wyświetleń)

Re: Re.: Płatność kartą za loty

Jeśli płatność przebiega prawidłowo, powinnaś mieć informację w Moim ING. 
Przynajmniej na początek kwota płatności powinna być zablokowana w historii konta. Zazwyczaj tak się dzieje zaraz po wykonaniu płatności.
Jeżeli otrzymałaś informację o odrzuceniu tej płatności, musimy to sprawdzić w naszym systemie bankowym.
Napisz proszę do nas w tej sprawie na czacie przez usługę Moje ING lub skontaktuj się telefonicznie: 32 357 00 12.
Sprawdzimy wtedy informację o próbie płatności kartą.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (3 751 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy