Odpowiedz

Odzyskanie numeru karty

Witam. Mam taka sytuacje, zgubiłem kartę ale jestem pewien ze nikt z niej nie korzysta dlatego nie chce jej blokować i korzystam z płatności telefonem. Problem jest taki ze pamietam tylko cvv, nie pamietam numeru karty, co uniemożliwia dokonywania niektórych niezbędnych płatności, wiec moje pytanie - czy mogę jakoś odzyskać ten numer przez aplikacje/internet? Do banku nie mogę również się udać bo jestem za granicą. Będę wdzięczny za odpowiedz
Odpowiedz
0 Lajków
DemianK
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-05-2020
Wiadomość 1 z 4 (4 010 wyświetleń)

Re: Odzyskanie numeru karty

[ Edytowane ]

@DemianK po zgubieniu karty należy ją zastrzec. Bierzesz na siebie odpowiedzialność za nieautoryzowane transakcje (tym bardziej, że na karcie są wszystkie dane do realizacji płatności w internecie). Kod CVV  dostępny jest tylko na karcie. Zastrzegając kartę masz możliwość zamówienia nowej i od razu masz możliwość uruchomienia jej w aplikacji (zanim standardowa do Ciebie przyjdzie). Skontaktuj się z nami +48 32 357 00 12

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (4 006 wyświetleń)

Re: Odzyskanie numeru karty

Dziękuję za odpowiedz. Czy mogę się skontaktować z Państwem w inny sposób niż telefonicznie? Jak wspominałem, jestem za granicą przez co połączenia telefoniczne do Polski są dla mnie nieco utrudnione w tym momencie. Jakiekolwiek połączenia online są możliwe? Messenger, Viber, czy mailowo? Przez ten problem z kartą nie mogę nawet telefonu doładować by dzwonić więc sprawa jest dość pilna i będę wdzięczny za pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
DemianK
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-05-2020
Wiadomość 3 z 4 (3 997 wyświetleń)

Re: Odzyskanie numeru karty

@DemianK Niestety, ale nie obsługujemy innej opcji kontaktu Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (3 996 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy