Odpowiedz

Nie udało się pobrać danych

Od około 3 tygodni przy próbie zalogowania się (poprzez dane komórkowe) w aplikacji Moje ING, pojawia się komunikat "nie udało się pobrać danych". Przez Wifi jest ok. Przeinstalowanie nie pomaga, usuwanie danych z przeglądarki również. Na około 10 prób logowania jedna czasem kończy się powodzeniem.
Mam jeszcze aplikacje dwóch innych banków i tam nie ma problemu z logowaniem.
Zaczyna to być męczące żeby nie napisać irytujące...
Odpowiedz
0 Lajków
WaldAr
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-01-2022
Wiadomość 1 z 3 (6 802 wyświetleń)

Re.: Nie udało się pobrać danych

[ Edytowane ]

> Przez Wifi jest ok. Przeinstalowanie nie pomaga, usuwanie danych z przeglądarki również. Na około 10 prób logowania jedna czasem kończy się powodzeniem.

Rozumiem wkrowienie, ale spokojnie. Prawdopodobnie problem leży w połączeniu internetowym operatora telefonii komórkowej (trasa pakietów). Nie ma sensu przeinstalowywanie, usuwanie danych, skoro przez wifi działa.

Co możesz sprawdzić? Zakładam, że używasz Android 11, więc wg tego schematu sprawdź, czy podmiana DNS na inne naprawi problem. Polecam CloudFlare DNS:
https://developers.cloudflare.com/1.1.1.1/setup-1.1.1.1/android .

Interesuje cię tylko cześć "Configure 1.1.1.1 manually" i akapit "Android 9 Pie or later" - nic więcej.

Może być tak, że po zmianie DNS przestanie działać internet od operatora, wtedy cofniesz zmiany (jakiś czas temu sprawdzone u pomarańczowych). U mnie działa, sieci nie podam.

Wszystko wykonujesz na własną odpowiedzialność. Jeśli masz wątpliwości co do zmiany tych ustawień, skontaktuj się z pomocą techniczną operatora i zgłoś problem z połączeniem z aplikacją Moje ING.

 

Tradycyjnie upewnij się że:

- wszystkie aplikacje z Google Play są zaktualizowane

- wszystkie aplikacje z Galaxy Store / innego sklepu producenta są zaktualizowane

- system Android ma zainstalowane wszystkie poprawki

Odpowiedz
0 Lajków
brajanusz
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
8
10-09-2021
Wiadomość 2 z 3 (6 777 wyświetleń)

Re.: Nie udało się pobrać danych

Po stronie operatora sieci wszystko jest ok - taką otrzymałem odpowiedź. Pracuję na Android 10.
Telefon jest aktualizowany na bieżąco.
ING zasugerowało m.in.... poczekanie na aktualizację aplikacji Moje ING.
Odpowiedz
0 Lajków
WaldAr
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-01-2022
Wiadomość 3 z 3 (6 762 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Podejmujemy decyzje - ile trwa?

U mnie to trwało 8 dni

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

26.04.23 - JEST DECYZJA!
Po dokładnie 49 dniach od złożenia wniosku udało się doczekać. Zostało jeszcze podpisanie umowy.
Trzymam kciuki za resztę

26-04-2024
Re: Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy