Bankowość internetowa

Odpowiedz

Re.: Nie działa możliwość składania wniosków 500+

to jest koszmar, Bank który chce być konkurencyjny i być 3 na rynku, a kolejny raz nie potrafi przygotować na czas do złożenia wniosku, to nie jest pierwszy raz, ten problem jest od czasu wprowadzenia programu 500+, żenada

edytaglan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
15
01-07-2019
Wiadomość 11 z 47 (9 409 wyświetleń)

Re.: Nie działa możliwość składania wniosków 500+

No cóż, wtopa. Rozumiem, że problem istnieje cały dzień?

Odpowiedz
0 Lajków
SmartCheetah
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
01-07-2019
Wiadomość 12 z 47 (9 359 wyświetleń)

Re.: Nie działa możliwość składania wniosków 500+

A ja wezmę w obronę Ing bo rzeczywiście po kilku próbach się udało i złożyłam oba wnioski ok 15:00 . Strona empatia się do teraz nie podniosła. A o rekordowych ilości wniosków mówili w tv.
Odpowiedz
0 Lajków
Małgosia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
27-06-2019
Wiadomość 13 z 47 (9 355 wyświetleń)

Re.: Nie działa możliwość składania wniosków 500+

podobno o 16 juz byla mozliwosc z tym, ze podobno siec przeciazona a tu nadal nic, nie mozna pobrac wnioskow i kolejny raz zawiedliscie...., z wnioskami 300+ w zeszlym roku ten sam problem byl
Odpowiedz
0 Lajków
annbie
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-07-2019
Wiadomość 14 z 47 (9 333 wyświetleń)

Re.: Nie działa możliwość składania wniosków 500+

Prawda brutalna jest taka ze Ing ma nieprzerwana awarie z wnioskami od godziny ok 6:30 rano. Z tego co wiem inne banki juz sobie poradzily Ing leży i kwiczy. Na twitterze sa ostro atakowani od rana. Ja probowalam przed chwila zarowno przez strone potem przez apke. Nadal nie dziala. No ale do tego ze zainteresowanie bedzie gigantyczne to sie mogli przygotowac. Wystarczy posluzyc sie wyobraznia.
tavemik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
11
01-07-2019
Wiadomość 15 z 47 (9 314 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa możliwość składania wniosków 500+

Około godziny 16:00 przywróciliśmy wniosek 500+ i 300+. Bardzo dużo klientów próbuje złożyć wnioski, co obciąża nasz system. Niestety nie możemy obsłużyć wszystkich wniosków jednocześnie, dlatego pojawiają się błędy. Jeżeli możecie, to spróbujcie złożyć wnioski w kolejnych dniach. Przepraszam Was za utrudnienia.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 16 z 47 (9 287 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa możliwość składania wniosków 500+

[ Edytowane ]
Proponowałabym sie ocknąć ze snu w którym zyjecie. W kolejnych dniach nie bedzie lepiej bo o te wnioski starac sie beda teraz wszyscy ktorzy maja dziecko- duzo ludzi i zwlaszcza te osoby ktore trzymal prog dochodowy - czyli podejrzewam ze jakies 2/3 nowych wnioskodawców. Prawda jest taka ze daliscie ciala na calej lini i nawet nie potraficie sie do tego przyznac. A wystarczyło sie tylko odpowiednio przygotowac - mieliscie na to duzo czasu bo to ze 500 + pojdzie na pierwsze dziecko od 1 lipca to wiadomo nie od dzis.
Ze swojej strony powiem tak : jak do jutra wieczora, nie uda mi sie zlozyc tych cholernych wnioskow to zamykam rachunek i mowie wam "zegnam". Bo wydaje mi sie ze predzej zaloze konto i zloze wniosek w innym banku niz u was. Skoro nie potraficie obsluzyc klientow jak nalezy i patrzec perspektywicznie to i nie zarobicie. A napewno nie na mnie. Proste.
tavemik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
11
01-07-2019
Wiadomość 17 z 47 (9 233 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa możliwość składania wniosków 500+

jest 2 lipca godzina 5 rano wstalam specjalnie wczesniej i dalej nie mozna zlozyc wnioskow, cos nie tak

edytaglan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
15
01-07-2019
Wiadomość 18 z 47 (9 180 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa możliwość składania wniosków 500+

zgadzam się, ja mam konto w innym banku i tam złożyłam wnioski bez problemu, dzis wstalam przed 5 i jakos dalej nie dziala, wchodza dwa programy od 1 lipca i zamiast skupić się na przygotowaniu systemów to nie wiem co robił bank

edytaglan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
15
01-07-2019
Wiadomość 19 z 47 (9 179 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa możliwość składania wniosków 500+

jak można pisać że coś działa jak nie działa

edytaglan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
15
01-07-2019
Wiadomość 20 z 47 (9 177 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy