Odpowiedz

Re: Re.: Nie działa makler

Jeśli chcesz skontaktować się z maklerami lub zgłosić reklamację, zaloguj się do Mojego ING, przejdź do konta maklerskiego i w Wiadomościach wybierz opcję Nowa wiadomość. Opisz sprawę. To będzie Twoje zgłoszenie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 461 z 597 (4 903 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Jeśli teraz zmienię konto na aktywne to będę zwolniony z opłat za prowadzenie konta do końca marca 2021?
Odpowiedz
0 Lajków
Batman_xp1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
13
04-12-2020
Wiadomość 462 z 597 (4 884 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

wychodzi z tych zapisów że tak

chociaż jaki sens teraz zmieniać skoro i tak prowizja 0 procent

 

może tylko daltego żeby mieć staticę u nich jak ktoś jej nie ma w innym biurze

 

co innego zmienić na 2021, to już tak

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 463 z 597 (4 862 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

@Batman_xp1 Tak. Nie pobierzemy opłaty za konto aktywne do końca marca 2021 roku.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 464 z 597 (4 858 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

tak nie za bardzo chwytam

co mam w tej nowej wiadomości opisywać ? jaką sprawę ?

to że przychylam się do propozycji banku o zwrocie prowizji za okres od 1 listopada ?

 

"podjęliśmy decyzję o:
- zwrocie prowizji za transakcje giełdowe od 1 listopada do 6 grudnia tego roku na wniosek Klienta, który można złożyć w systemie Makler.

"

?

 

bo ewentualne rekompensaty za niemożność skorzystania z aktywów na koncie to wiem że sobie można wsadzić między bajki, co np w sytuacji gdy ktoś leżał na kasie i nie mógł jej wykorzystać żeby sobie umilić dzień day-tradingiem ? nie do obronienia, więc szkoda czasu

 

ale reasumując, jaką to niby mam sprawę opisywać w nowej wiadomości, że łaskawie przychylam się do wniosku?

 

to trochę śmieszne, skoro taka decyzja wyszła od banku, powinien być baner / zakładka taka sama jak np zmiana konta na aktywne

a nie teraz będą liczyć, że połowa nie doczytała i połowa się nie będzie ubiegać zwrot prowizji, a cofną tylko tym którzy to zrobią

 

i teraz jeszcze ciekawe, czy faktycznie samo napisanie wiadomości wystarczy, czy później będzie, nie, wniosek odrzucono bo ... itd itd

 

a parę groszy tej prowizji przynajmniej dla mnie musielibyście zwrócić

arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 465 z 597 (4 842 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Ja zrozumiałem, że zwrot prowizji za zakupione akcje od 01.11. do grudnia jest dostępny we wnioskach a nie w wiadomości. Jedynie co mi pasuje we wnioskach to odroczony termin płatności ale czy to jest to??? Nie kumam tego. Może moderator powiedzieć czy pisząc do was taką wiadomość

Dzień dobry:

Zgodnie z informacją zamieszczoną w dniu 07.12.2020 na stronie Banku Śląskiego związaną z awarią systemu maklerskiego, przychylam się do państwa propozycji zamieszczonych w komunikacie oraz proszę o zwrot prowizji za zakup oraz sprzedaż akcji od dnia 01.11.2021 do ...xxxx 

 

Czy to wystarczy???

Przemo81
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
14
03-12-2020
Wiadomość 466 z 597 (4 835 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Tak, to wystarczy. Sprecyzowaliśmy już komunikat w tym temacie.

DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 467 z 597 (4 829 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

[ Edytowane ]

człowiek woli się upewnić, bo na przestrzeni kilku ostatnich dni też sprecyzowaliście parę razy np termin uruchomienia maklera i jakoś były potrzebne kolejne doprecyzowania ...

 

dla mnie to jest żenujące, bank powinien z automatu oddać prowizję za ten okres, skoro tęgie głowy taką formę rekompensaty naliczyły, a nie liczyć że spory odsetek nawet nie będzie wiedziało że taka opcja była, a spory odsetek musi "doprecyzowywać" formę tego tutaj na forum, w jaki sposób to zrobić, pisząc wiadomość, jak to ktoś z obsługi nadmienił "opisując sprawę"

 

swoją drogą, ja sprawę opisałem, oczywiście z prośbą o odpowiedź zwrotną,

ale kiedy i jak zostanie to rozpatrzone i kiedy i gdzie sumka za zwrot prowizji wpadnie? w jakie konto ? to maklerskie ?

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 468 z 597 (4 800 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Ludzie czy to juz działa? wchodze na moje ing nie ma znow zakładki MAKLER?

 

Odpowiedz
0 Lajków
Krismis
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
03-12-2020
Wiadomość 469 z 597 (4 756 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

@Krismis Prosimy, zaloguj się do konta przez inną przeglądarkę internetową lub w trybie prywatnym/ incognito. Jeśli korzystasz z aplikacji to wyłącz i włącz telefon. To powinno pomóc.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 470 z 597 (4 753 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy