Odpowiedz

Re: Re.: Nie działa makler

Ale czy to jest normalne, że całkowicie kwota, która była na koncie maklerskim została odjęta od całości moich środków na wszystkich otwarych rachunkach/ funduszach etc? 

Odpowiedz
0 Lajków
ajsky007
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
06-12-2020
Wiadomość 441 z 597 (4 991 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

U mnie narazie ok. Nawet zaczął działać moduł zyski/straty który ostatnio nic mi nie pokazywał.
Teraz zaakceptujcie wszystkie nasze wsteczne transakcje(to są nasze straty). Co do prowizji to jej brak powinien być co najmniej do końca pierwszego kwartału(to jest rekompensata za nasze nerwy).
Odpowiedz
0 Lajków
Batman_xp1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
13
04-12-2020
Wiadomość 442 z 597 (4 979 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

[ Edytowane ]
Pytanie do moderatorów. W wiadomościach aplikacji bankowej widać te moje reklamacje. Ale po przejściu do maklera i wejściu we wiadomości tutaj tych reklamacji nie ma. Czy tak ma to wyglądać?
Odpowiedz
0 Lajków
Batman_xp1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
13
04-12-2020
Wiadomość 443 z 597 (4 969 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

20 dni bez prowizji to za mało aby zatrzymać klientów. Minimum 3 miesiące, to ludzie by zapomnieli o awarii i nie myśleliby o przenosinach do konkurencji. A tak to większość wykorzysta brak prowizji do skeszowania zysków i wytransferuje środki to bezawaryjnego maklera Emotikon: Szczęśliwy

Makrel123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
4
03-12-2020
Wiadomość 444 z 597 (4 928 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

[ Edytowane ]

Witam,

Ja niestety maklera wciąż nie mam. Dobra, po czyszczeniu ciasteczek już jest.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 445 z 597 (4 915 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

ŻEBY BYŁO JASNE - JA JAKO NIESTETY WASZ KLIENT NIE ZGADZAM SIĘ NA TAKIE NABIJANIE W BUTELKĘ I PROPOZYCJE TYPU "BEZ PROWIZJI DO KOŃCA TEGO MIESIĄCA". BRAK PROWIZJI POWINIEN BYĆ PRZYNAJMNIEJ DO KOŃCA MARCA PO TYM CO SIĘ STAŁO.
Odpowiedz
0 Lajków
marost8067
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
4
05-12-2020
Wiadomość 446 z 597 (4 905 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

[ Edytowane ]

Nie narzekaj. Przeciez mogli napisac - nie pobierzemy prowizji za transakcje dokonane w czasie gdy system byl niesprawny :-)) .Jak jaja to na calego. Biorac pod uwage ile sesji pozostalo do konca roku roznica znikoma. Mam natomiast pytanie do pracownikow - a co z oplatami za pakiety? W pelnej wysokosci? Niewazne ze nie moglem korzystac z pakietu?

Odpowiedz
0 Lajków
mikesz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
06-12-2020
Wiadomość 447 z 597 (4 885 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

@minokesz - no i jeszcze długopis gratis. Jesteś zwycięzcą!

al12s
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
8
03-12-2020
Wiadomość 448 z 597 (4 789 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Moim  zdaniem, to wypłacać będą tylko to co straciliśmy na spadkach danych cen akcji, czyli różnicę wyższej ceny sprzed awarii, a niższej ceny po awarii . A to że ktoś kilka razy nie kupił na dołku i nie sprzedał kilka razy na górce z powodu  nie działania maklera , to raczej ich nie będzie interesować 

Odpowiedz
0 Lajków
RAFALP
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
4
13-05-2017
Wiadomość 449 z 597 (4 725 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler


@RAFALP:

Moim  zdaniem, to wypłacać będą tylko to co straciliśmy na spadkach danych cen akcji,...

 

Obawiam sie ze Twoje oczekiwania sa zbyt optymistyczne niestety :-) 


 

Odpowiedz
0 Lajków
mikesz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
06-12-2020
Wiadomość 450 z 597 (4 713 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy