04-12-2020 14:03 | Edytowano: 04-12-2020 14:04
W takim razie usystematyzujemy nasze działania... I podejmijmy jakieś wspólne kroki celem wyjaśnienia tej sprawy i otrzymania odpowiedniej rekompensaty. Jakieś pomysły?
04-12-2020 14:04
Tu nie chodzi o groszowe problemy tylko o wizerunek całego banku, czyli wszystkich usług jakie oferuje. Nie obchodzi mnie to ile kapitału ten dom maklerski przemiela i zgarnia prowizji na ruchu dużych instytuicji a ile z ulicy. Gdyby ich ulica nie interesowała to wogóle nie było by indywidualnych kont maklerskich czy rachunków ROR nobo niby poco, skoro tłuką taki szmal na grubasach samych. Więc no to nie jest tak do końca chyba, że ich nie obchodzi... Nie było by reklam z MK, że "są rzeczy na których nie warto oszczędzać"
.
04-12-2020 14:07
HELP! POMOCY!
Co mam powiedzieć żonie, gdy zapyta mnie o wyniki mojego dzisiejszego trade'ingu na giełdzie. Podpowiadam, że na pewno nie przyjmie do wiadomości moich wczorajszych wyjaśnień po raz drugi.
04-12-2020 14:07
Ja też się pod tym podpisuje. Ale tu jest potrzebny prawnik!
04-12-2020 14:08
Jak to co masz powiedzieć żonie? Powiedz, że trzymałeś kciuki za ambitny plan. A wyszło jak zawsze ![]()
04-12-2020 14:10
Żona gotowa jest sprawdzić moje kciuki, czy są na nich odciski. Jeśli ich brak to nie uwierzy w prawdziwość moich słów.
04-12-2020 14:15
To powiedz, że dostaniesz tak wielkie odszkodowanie, że kupisz jej gwiazdkę z nieba ![]()
04-12-2020 14:17
moja propozycja odszkodowania to żeby zapłacili za mnie podatek od zysków kapitałowych i styka
04-12-2020 14:20
Moja propozycja jest taka. Chciałbym tylko dostęp do maklera abym mógł szybko wszystko sprzedać i przenieść się do profesjonalnego DM.
Nic więcej nie oczekuję (bo i od kogo? Skoro nie traktuje się nas poważnie). W piaskownicy nie zostanę.
04-12-2020 14:21
kierownik jak wszystko sprzedasz toż to giełda zaliczy czarny poniedziałek
Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
05-06-2026Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":
Dzień dobry,... 05-06-2026
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy
... 05-06-2026