Odpowiedz

Re.: Nie działa makler

zobaczcie jak kłamią w żywe oczy

nazywają to przejściowymi trudnościami

buhaaa

https://finanse.wp.pl/awarie-w-ing-banku-slaskim-i-banku-millennium-klienci-nie-moga-sie-zalogowac-w...

Odpowiedz
0 Lajków
juratt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
9
03-12-2020
Wiadomość 111 z 597 (5 474 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Już analizuję operacje, które nie udało się wykonać. Proszę czekać na list polecony z mojej strony. Pozdrawiam i dziękuję.

ZibiB
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
47
10
03-12-2020
Wiadomość 112 z 597 (5 445 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Powiedziec, ze jestem zdenerwowany to nic nie powiedziec. Podejme wszelkie dzialania dopuszczalne przez obowiazujace prawo, niezaleznie od szans na powodzenie i wynagrodzenia prawnikow i kosztow sadowych. Konsumenci-Klienci ING w koncu dostana podziec jak kobiety. Tylko tu beda dzialania w ramach obowiazujacego prawa, podreperujemy budzet Poczty Polskiej dzieki wyslanym listom poleconym. I przy okazji nowe miejsca pracy w ING do procesowania - moze bezrobotni prawnicy znajda prace Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 113 z 597 (5 332 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Panie kolego próbowałem złożyć telefonicznie zlecenia ale po pół godzinie czekania nikt łaskawie nie podjął tematu to jakaś nędza i rozpacz. Kłamią w żywe oczy w serwisach informacyjnych piszą że millenium i ING zmaga się z przejściowymi problemami ... nie napisali że k...a od wczoraj!!! a od rana nie można żadnej transakcji wykonać jak tego nie zgratyfikują będę każdemu odradzał Bank ING a tym samym przeniosę konta firmowe indywidualne i maklerskie do innego banku pozostawiając im słodkie pismo oraz dołączę się do zbiorowego pozwu który powoli szykują klienci. Przykre że mają tyle awarii w ostatnim czasie... zapewne po latach okaże się że był to chakerski nalot albo coś w ten deseń.

Przemo81
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
14
03-12-2020
Wiadomość 114 z 597 (5 282 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Mnie irytuje, ze nawet nie wiem ile waloru posiadam. Wczoraj ustawiłem opcje sprzedaży i byłoby wszystko ok, ale cena doszła właśnie do mojej aktywacji i... zupa blada. Co prawda było to tylko lub aż 30% walorów ale... w tej chwili nie wiem na czym stoję i nie dowiem się.

drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 115 z 597 (5 273 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

@przemo : jedyny pozytyw tej sytuacji to to, ze ING wspiera budowanie spoleczenstwa obywatelskiego Emotikon: Szczęśliwy i organizacji konsumentow w dojrzale formy 

 

PS Zaraz mam rozmowe z SII

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 116 z 597 (5 257 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

a Pan Prezes przygarnia rocznie 4 miliony.

Kto był odpowiedzialny za wybór firmy zewnętrznej do obsługi maklera ?

https://www.parkiet.com/Analizy/303159942-Najlepiej-oplacani-sa-prezesi-mBanku-i-ING-Banku-Slaskiego...

Odpowiedz
0 Lajków
juratt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
9
03-12-2020
Wiadomość 117 z 597 (5 119 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 118 z 597 (5 072 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Dodzwonilem sie na infolinie - niestety poinformowano mnie, ze nie mozna skladac zlecen nawet telefonicznie. Odsylaja na strone ING, gdzie na zywo podawane sa informacje.
Odpowiedz
0 Lajków
MrHoros
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-12-2020
Wiadomość 119 z 597 (4 984 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

powinni mi oddać roczną prowizję, no dobra, roczną podzieloną na dwa, przynajmniej parę tysi by wróciło na konto, niech zmniejszą koszt uzyskania przychodu w zeznaniu rocznym o tą kwotę, ja już nawet zapłacę większy podatek od tego

taki jest mój pomysł na rekompensatę

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 120 z 597 (4 864 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy