Odpowiedz

Moduł makler

Witam, rozszerzyłem dziś ofertę maklera o 5 dodatkowych ofert K/S (jest to płatna opcja) w momencie pojawiły mi się te dodatkowe oferty każdorazowo w panelu "spółka" na którym widniała jedna cena K/S oraz mały wykres lecz gdy ten panel rozszerzył się o dodatkowe 5 ofert ten wykres zniknął, to jest jakiś chwilowy błąd czy teraz tak to będzie wyglądało? Jeżeli tak to dziwne, płace za dodatkową funkcje a nie wymieniam czegoś co było a tym bardziej było wykorzystywane. Idąc dalej jeżeli tego wykresu nie da się pokazać tak jak był z dodatkowymi ofertami K/S to czy powrót do poprzedniej opcji nie obciąży mojego konta o te 88zł? 

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
gacekf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
4
26-06-2019
Wiadomość 1 z 6 (10 277 wyświetleń)

Re.: Moduł makler

To nie błąd. Tak działa komponent Spółka na Pulpicie. Wstawiając 5 ofert znika wykres, aby na tej samej wielkości komponencie zmieścić 5 ofert. Możesz wykorzystać inne komponenty aby przebudować Pulpit pod swoje preferencje.

Jeżeli jest to dla Ciebie nieakceptowalne i chcesz wrócić do 1 oferty K/S to napisz do nas i zwrócimy Ci te 88 zł.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 6 (10 266 wyświetleń)

Re.: Moduł makler

A jeżeli wybiorę pełny arkusz zleceń do jak to ma wtedy wyglądać? inne komponenty da się rozszerzać, to by rozwiązało problem.

 

Dodatkowo prosiłbym o informację w związku przekazaniem sugestii https://spolecznosc.ing.pl/-/Bankowo%C5%9B%C4%87-internetowa/Makler-ING-wy%C5%9Bwietlanie-strony/m-p... do "odpowiedniego działu" czy jest szansa na rozbudowę tego panelu albo dodanie funkcjonalności jak np rozszerzenie komponentu "spółka" żeby można było wyświetlić wszystkie informacje w tym "mały wykres" ?

Odpowiedz
0 Lajków
gacekf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
4
26-06-2019
Wiadomość 3 z 6 (10 259 wyświetleń)

Re.: Moduł makler

Pełny arkusz obsługujemy w dodatkowej aplikacji Notowania4Max. W module Makler będziesz mieć 5 ofert, a pełny arkusz będzie widoczny w Notowaniach4Max.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 4 z 6 (10 256 wyświetleń)

Re.: Moduł makler

Witam, pozwolę sobie odkopać ten wątek. Posiadam pakiet gold w ing makler i w programie notowania 4MAX widzę nadal 5 ofert K i S. Sprawa tak wygląda od wczoraj, program resetowałem ale nadal nie mam pełnego arkusza, coś dodatkowo trzeba ustawić o opcjach czy to kwestia czasu?

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
gacekf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
4
26-06-2019
Wiadomość 5 z 6 (9 398 wyświetleń)

Re.: Moduł makler

Pełen arkusz zleceń w n4Max jest dostępny zawsze następnego dnia po aktywacji złotego pakietu w Maklerze.

Następnie proszę  w n4Max  po wybraniu nazwy spółki  > " prawy przycisk  myszy "   > pełen arkusz zleceń .

 

Odpowiedz
0 Lajków
ZbigniewZ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
30
5
18-06-2020
Wiadomość 6 z 6 (9 369 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy