Odpowiedz

Moduł makler

Witam, rozszerzyłem dziś ofertę maklera o 5 dodatkowych ofert K/S (jest to płatna opcja) w momencie pojawiły mi się te dodatkowe oferty każdorazowo w panelu "spółka" na którym widniała jedna cena K/S oraz mały wykres lecz gdy ten panel rozszerzył się o dodatkowe 5 ofert ten wykres zniknął, to jest jakiś chwilowy błąd czy teraz tak to będzie wyglądało? Jeżeli tak to dziwne, płace za dodatkową funkcje a nie wymieniam czegoś co było a tym bardziej było wykorzystywane. Idąc dalej jeżeli tego wykresu nie da się pokazać tak jak był z dodatkowymi ofertami K/S to czy powrót do poprzedniej opcji nie obciąży mojego konta o te 88zł? 

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
gacekf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
4
26-06-2019
Wiadomość 1 z 6 (10 288 wyświetleń)

Re.: Moduł makler

To nie błąd. Tak działa komponent Spółka na Pulpicie. Wstawiając 5 ofert znika wykres, aby na tej samej wielkości komponencie zmieścić 5 ofert. Możesz wykorzystać inne komponenty aby przebudować Pulpit pod swoje preferencje.

Jeżeli jest to dla Ciebie nieakceptowalne i chcesz wrócić do 1 oferty K/S to napisz do nas i zwrócimy Ci te 88 zł.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 6 (10 277 wyświetleń)

Re.: Moduł makler

A jeżeli wybiorę pełny arkusz zleceń do jak to ma wtedy wyglądać? inne komponenty da się rozszerzać, to by rozwiązało problem.

 

Dodatkowo prosiłbym o informację w związku przekazaniem sugestii https://spolecznosc.ing.pl/-/Bankowo%C5%9B%C4%87-internetowa/Makler-ING-wy%C5%9Bwietlanie-strony/m-p... do "odpowiedniego działu" czy jest szansa na rozbudowę tego panelu albo dodanie funkcjonalności jak np rozszerzenie komponentu "spółka" żeby można było wyświetlić wszystkie informacje w tym "mały wykres" ?

Odpowiedz
0 Lajków
gacekf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
4
26-06-2019
Wiadomość 3 z 6 (10 270 wyświetleń)

Re.: Moduł makler

Pełny arkusz obsługujemy w dodatkowej aplikacji Notowania4Max. W module Makler będziesz mieć 5 ofert, a pełny arkusz będzie widoczny w Notowaniach4Max.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 4 z 6 (10 267 wyświetleń)

Re.: Moduł makler

Witam, pozwolę sobie odkopać ten wątek. Posiadam pakiet gold w ing makler i w programie notowania 4MAX widzę nadal 5 ofert K i S. Sprawa tak wygląda od wczoraj, program resetowałem ale nadal nie mam pełnego arkusza, coś dodatkowo trzeba ustawić o opcjach czy to kwestia czasu?

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
gacekf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
4
26-06-2019
Wiadomość 5 z 6 (9 409 wyświetleń)

Re.: Moduł makler

Pełen arkusz zleceń w n4Max jest dostępny zawsze następnego dnia po aktywacji złotego pakietu w Maklerze.

Następnie proszę  w n4Max  po wybraniu nazwy spółki  > " prawy przycisk  myszy "   > pełen arkusz zleceń .

 

Odpowiedz
0 Lajków
ZbigniewZ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
30
5
18-06-2020
Wiadomość 6 z 6 (9 380 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy