Odpowiedz

Blokada i zwolnienie blokady

Parę dni temu zakupiłam pakiet na stronie player'a dla użytkowników przebywających za granicą. Moja karta powinna zostać obciążona kwotą 50zl (pakiet kosztował 50zl, w tym 7dni próbne). Tego samego dnia pojawiły się w mojej historii na koncie trzy osobne transakcje z zaznaczeniem "blokada" - każda transakcja to było -1zł. Również tego samego dnia, pojawiły się kolejne trzy osobne transakcje że "zwolnieniem blokady", każda +1zł. Czy ktoś rozumie dlaczego kwota 50zł nie została póki co pobrana i dlaczego pojawiły się akurat takie transakcje wynoszące 1 zł z blokadą i zwolnieniem blokady? Czy ma to jakiś związek z tygodniem próbnym który mija dopiero jutro ?
Odpowiedz
0 Lajków
Patrycjamw
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-09-2020
Wiadomość 1 z 2 (5 830 wyświetleń)

Re: Blokada i zwolnienie blokady

@Patrycjamw Prosimy, skontaktuj się w tej sprawie z serwisem, w którym dokonałaś zakupu. Na pewno udzielą Ci dodatkowych informacji, jeśli te blokady były z ich strony. Przypuszczam, że ten serwis zrobił próbną autoryzację transakcji na Twoim koncie, żeby sprawdzić, czy masz prawidłowo ustawione limity na karcie do płacenia w internecie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (5 782 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy