Odpowiedz

LINK MY ACCOUNT WITH PAYPAL

I'm trying to link my account to paypal, i've done literally everything and the card is linked but i'm still told that i cant transact with the card. what could be the problem?

Odpowiedz
0 Lajków
SHAOKE2241
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
24-12-2020
Wiadomość 1 z 4 (4 151 wyświetleń)

Re: LINK MY ACCOUNT WITH PAYPAL

The reason maybe that the transaction limit you have set on the card is too low. Please check it -> Profile-> Settings-> Limits-> Card limits-> Your card-> On the internet. If the limit is sufficient, please call us on +48 32 357 00 69, we will check it in the system.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 112 wyświetleń)

Re: LINK MY ACCOUNT WITH PAYPAL

Okay. Though the card doesn't even appear in the list of transaction methods.
Odpowiedz
0 Lajków
SHAOKE2241
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
24-12-2020
Wiadomość 3 z 4 (4 064 wyświetleń)

Re: LINK MY ACCOUNT WITH PAYPAL

If you have card in our bank, you'll find it's details in tab My finances/Cards and mobile payments/Card. Then you can check the transactional limits. If it is set on 0 PLN, change it to the higer limit. Then you'll be able to link your card to PayPal.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (4 019 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy