Odpowiedz

Jak używacie aplikacji do bankowania?

Kiedy, w jakich sytuacjach wybieracie komputer, a kiedy smartfon (do bankowania)? Korzystacie z obu form, a może są wśród Was osoby, które już nie pamiętają ostatniego logowania do ING BankOnLine?

Odpowiedz
0 Lajków
JoannaK
Były menedżer społeczności
Były menedżer społeczności icon
7
6
10-08-2015
Wiadomość 1 z 26 (46 952 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Najczęściej korzystam ze smartfona, jednak przelewy wykonuję przez komputer. Podobnie ze sprawdzaniem historii Emotikon: Szczęśliwy Odblokowanie aplikacji za pomocą Touch ID jest szybsze, niż logowanie na stronie.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 26 (46 949 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Sprawdzanie historii operacji to jest główna rzecz jaką wykonuję w apce. Poza tym to BLIK i przelewy które sporadycznie się zdarzają Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 3 z 26 (46 943 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Zazwyczaj na koncie głównym mam jakieś "grosze", reszta na OKO. Więc po apkę sięgam gdy idę na zakupy lub wypłacam pieniądze z konta, wtedy mogę szybko przelać je na konto. Ponadto używam jej do operacji BLIK, jak i NFC Pass, bo do tego jest potrzebna.
webit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
6
29-10-2015
Wiadomość 4 z 26 (46 938 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

U mnie apka jest zdecydowanie pierwszym wyborem, jest szybciej i sprawniej.

 

Czego mi w niej brakuje (albo nie potrafię tego znaleźćEmotikon: Szczęśliwy to zmiana nazwy konta. Praktykuję to dość często i do tego loguję się na komputrze.

 

Ktoś mnie oświeci jak to zrobić przez apkę, lub kiedy przez apkę będę mógł to zrobić?

Odpowiedz
0 Lajków
Fildon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
29-10-2015
Wiadomość 5 z 26 (46 932 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Zdecydowanie Mobilnie!

Do ING BankOnLine tylko jak muszę (czyt. mobilna nie ma takiej funkcjonalności)

Choć ostatnio zmarznięty pod żabką próbowałem przelać telefonem jakiś grosz z OKO na ROR i SMS przychodził "pod spód" a otworzenie go powodowało wylogowanie z Appki... Musielibyście widzieć moją minę! Emotikon: Wściekły

 

Odpowiedz
0 Lajków
PiotrekD
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
2
1
30-10-2015
Wiadomość 6 z 26 (46 917 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

[ Edytowane ]

@PiotrekD, może to być spowodowane zbyt małą ilością dostępnej pamięci RAM w telefonie. Sugeruję zamknąć niepotrzebne aplikacje lub ponownie uruchomić telefon.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 7 z 26 (46 878 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

[ Edytowane ]

Fildon napisali:

Czego mi w niej brakuje (albo nie potrafię tego znaleźćEmotikon: Szczęśliwy to zmiana nazwy konta. Praktykuję to dość często i do tego loguję się na komputrze.

 

Ktoś mnie oświeci jak to zrobić przez apkę, lub kiedy przez apkę będę mógł to zrobić?


 Aktualnie nie ma możliwości zmiany nazwy rachunku w aplikacji. Rozważymy to.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 8 z 26 (46 866 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

W moim przypadku, dodanie tej funkcji spowodowałoby usunięcie ingbank online z ulubionych (Moje ING bym zostawł bo ładneEmotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Fildon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
29-10-2015
Wiadomość 9 z 26 (46 862 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Bez przesady Emotikon: Szczęśliwy Jak często zmieniasz nazwę rachunku/rachunków? Jeśli masz potrzebę raz kiedyś można to zrobić "w tradycyjny sposób".
Odpowiedz
0 Lajków
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 10 z 26 (46 838 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy