Odpowiedz

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?


Hormon napisali:

Brakuje mi w aplikacji możliwości skanowania rachunku papierowego, np za prąd i wykonania szybkiego przelewu. 

Nie można dodać takiej opcji ?

Czy w najblizszym czasie aplikacja ulegnie zmianie zwiazku z testami nowego wyglądu strony www?


Rozważymy taką możliwość.
Nowy system Moje ING dostosowuje się do ekranu każdego urządzenia. Planujemy również w przyszłym roku wprowadzić nową aplikację mobilną.

 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 21 z 26 (25 213 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Nie jestem gimbusem, więc nie za bardzo rozumiem, o co chodzi z tym "bankowaniem".

Bank - taka firma usługowa, która

a) przechowuje moje pieniądze - więc chcę wiedzieć ile ich mam. Od tego jest komputer i aplikacja internetowa.

b) umożliwia wykonanie przelewu tychże pieniędzy - od tego też jest komputer i aplikacja internetowa

c) daje kredyt, więc czasem trzeba sprawdzić harmonogram spłat, spłacić ratę itp - od tego nadal jest komputer i aplikacja internetowa

d) daje (czasami) kartę kredytową - znów, trzeba sprawdzić pozostały limit, spłacić w okresie bezodsetkowym - i, znów, od tego jest komputer i aplikacja internetowa

 

A telefon?

a) powiadomienia (tu macie nad czym popracować. "Mniej na koncie xx zł"? Serio? Mniej informacyjny byłby chyba tylko komunikat "Jakieś pieniądze zniknęły z jakiegoś konta"...)

b) awaryjnie, raz na ruską piatilietkę, do sprawdzenia/przelania/spłacenia - bo sytuacje awaryjne się zdarzają.

c) .... a po co się męczyć na maciupcim ekraniku, mając komputer?...

Odpowiedz
0 Lajków
Saszka
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
14
16
30-11-2015
Wiadomość 22 z 26 (25 032 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Saszka, nie zgodzę się z Tobą. Bankowość to coś więcej niż opisałeś, to styl życia a umiejętnie wpleciony w codzienne czynności może sprawiać tylko radość. Ogólnie do niczego Cie nie namawiam, żeby nie było Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 23 z 26 (24 961 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Po ostatniej aktualizacji na iPhone 4S apka jest totalnie nie używalna. Klawiatura zakrywa przycisk zatwierdź czy jak mu tam przez co nie da się wysłać przelewu. Muszę ostro się nakombinować żeby jakoś to obejść.

Odpowiedz
0 Lajków
Fildon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
29-10-2015
Wiadomość 24 z 26 (24 900 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

@Fildon problem jest nam znany. Pracujemy nad rozwiązaniem.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 25 z 26 (24 891 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

[ Edytowane ]

także brakuje w aplikacji mobilnej.

Odpowiedz
0 Lajków
tiktak13
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
05-11-2018
Wiadomość 26 z 26 (21 335 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy