Bankowość internetowa

Odpowiedz

Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Ja teź podpisuję się pod tym postulatem!!!
Kto widział w dzisiejszych czasach taki archaiczny sposób wpisywania haseł? Przez takie idiotyzmy ciężko jest używać managerów haseł - które zapewniają dużo większe bezpieczeństwo niż "zamaskowane" hasła. Ale widzę, że ING ma raczej gdzieś opinie klientów - to już któryś wątek o tym problemie i nie jest w żaden sposób zaadresowany.
Offtopic:
Swoją drogą, czytając ten wątek, zaczęło mnie zastanawiać w jaki sposób przechowują nasze hasła aby móc porównać tylko kilka znaków. W każdym bezpiecznym systemie hasła powinny być przetrzymywane jako hash - czyli coś czego nie da się odczytać. Ale żeby porównać kilka znaków hasło musi być "odczytywalne"...
franek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
27-06-2024
Wiadomość 11 z 12 (99 wyświetleń)

Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Oczywiście, temat przewija się od lat, a do tej pory żadnych zmian. 

 

Jeżeli ING tak bardzo kocha maskowane hasła, to niech jest zostawi, ale da możliwość zmiany innym użytkownikom.

 

Oczywiście, że maskowane nie są bardziej bezpieczne https://blog.1password.com/an-open-letter-to-banks/

Odpowiedz
0 Lajków
dawidd
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
14
01-04-2018
Wiadomość 12 z 12 (55 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wysłałem oświadczenie KYC, ale ING zablokował moje konto

Chciałbym podzielić się swoją negatywną opinią na temat obsługi klienta w ING. Dwa miesiące temu otrzymałem informację od banku z prośbą o złożenie oświadczenia na czym polega moja działalność gospoda

...

30-06-2024
Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Witam,
Posiadam kredyt w rachunku bieżącym dla spółki z o.o. W październiku kończy się umowa, jakie sa szanse na odnowienie jesli nastąpiła zmiana właścicielska w trakcie i nie upłynie 12 miesiecy w mo...

29-06-2024
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i

...

29-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy