Bankowość internetowa

Odpowiedz

Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Ja teź podpisuję się pod tym postulatem!!!
Kto widział w dzisiejszych czasach taki archaiczny sposób wpisywania haseł? Przez takie idiotyzmy ciężko jest używać managerów haseł - które zapewniają dużo większe bezpieczeństwo niż "zamaskowane" hasła. Ale widzę, że ING ma raczej gdzieś opinie klientów - to już któryś wątek o tym problemie i nie jest w żaden sposób zaadresowany.
Offtopic:
Swoją drogą, czytając ten wątek, zaczęło mnie zastanawiać w jaki sposób przechowują nasze hasła aby móc porównać tylko kilka znaków. W każdym bezpiecznym systemie hasła powinny być przetrzymywane jako hash - czyli coś czego nie da się odczytać. Ale żeby porównać kilka znaków hasło musi być "odczytywalne"...
franek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
27-06-2024
Wiadomość 11 z 12 (121 wyświetleń)

Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Oczywiście, temat przewija się od lat, a do tej pory żadnych zmian. 

 

Jeżeli ING tak bardzo kocha maskowane hasła, to niech jest zostawi, ale da możliwość zmiany innym użytkownikom.

 

Oczywiście, że maskowane nie są bardziej bezpieczne https://blog.1password.com/an-open-letter-to-banks/

Odpowiedz
0 Lajków
dawidd
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
14
01-04-2018
Wiadomość 12 z 12 (77 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Witam, niestety informacje, które podają eksperci ING nie są spójne w opisanym powyżej temacie. Czy jest zatem możliwość dotarcia do oficjalnej dokumentacji, która jednoznacznie odpowiada na pytanie?

 

...

02-07-2024
Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni...

01-07-2024
Re.: Wysłałem oświadczenie KYC, ale ING zablokował moje konto

Przykro nam, że spotkała Pana taka sytuacja. Na podstawie zgłoszonej reklamacji postaramy się to jak najszybciej dla Pana wyjaśnić. Dodatkowo zachęcam do kontaktu z nami na czacie w Moje ING, doradca ...

01-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy