05-06-2018 13:18
Dopiero wizyta w Oddziale okazała się skuteczna i problem został rozwiązany.
Niestety pomimo zgłaszania 2x mailowo i 1x reklamacyjnie tego tematu, do dziś nie dostałem odpowiedzi mailem.
Ponoć standardem w ING (!!) jest termin 2 tygodnie.. Szok..?? szok...
Również światłe odpowiedzi na forum na nic się zdały..
Zatem mimo XXI wieku, internetu, lotów w Kosmos itp itd, osobista wizyta w Oddziale Banku jest remedium na nasze problemy..
Temat zatem do zamknięcia i oby nigdy więcej...
13-05-2019 20:03
Stary, rok minął a jest jaszcze gorzej niż było. Ten bank się cofa w rozwoju.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026