Odpowiedz

Fałszywe potwierdzenie przelewu?

[ Edytowane ]

 Dobry wieczor,

Z firmy w której przepracowałam 1 miesiąc otrzymałam potwierdzenie przelewu mojej wypłaty z dn.30.09.2021 /między ING Bank Sląski a moim Bankiem, jakim jest PKO BP/ kwocie 3 767,24 zł.Do tej pory nie otrzymałam na moje konto ani złotówki. Złożyłam reklamację w moim Banku, która nic nie dała, odpowiedziano mi tylko, że na moje konto nie wpłynęła kwota z wymienionego rachunku i sugerują kontakt z nadawcą przelewu.

Przesyłam w załączeniu potwierdzenie przelewu - może został on nieprawidłowo wypełniony, może Bank ING Sląski miał tego dnia jakąś awarię?.Moje dane utajniłam, ale są prawidłowe.Bardzo proszę o odpowiedz, również o wskazówkę gdzie mam ewentualnie podjąć dalsze kroki i czy to muszę być ja, a nie moja firma, bądz też któryś z banków?

Pozdrawiam

Emalia21

Odpowiedz
0 Lajków
Emalia21
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-11-2021
Wiadomość 1 z 2 (5 566 wyświetleń)

Re: Fałszywe potwierdzenie przelewu?

Potwierdzenie nie wygląda na fałszywe. Przelewy krajowe są standardowo realizowane do 2 dni roboczych. Ten czas dawno minął, dlatego proponuję kontakt z nadawcą przelewu. Sprawdzi to u siebie w bankowości lub skontaktuje się z nami, żeby wyjaśnić tę sprawę. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 485 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Problem ze skonfigurowaniem karty Visa do płatności zbliżeniowych w moje ING i Google Pay

Dziękuję za odpowiedź ale chciałbym jeszcze doprecyzować. Mój problem dotyczy tylko i wyłącznie funkcjonalności płacenia zbliżeniowo telefonem - zarówno w aplikacji Moje ING i Google Pay próby podpięc...

14-06-2024
Re.: Problem ze skonfigurowaniem karty Visa do płatności zbliżeniowych w moje ING i Google Pay

Może być wiele powodów tej sytuacji. 
Aby korzystać z Google Pay musisz mieć telefon w wersji Android 9.0 lub wyższym i zainstalowaną najnowszą wersją aplikacji Moje ING oraz funkcją NFC. 
Platforma nie...

14-06-2024
Limity Transakcyjne propozycja

Witam
Przychodze z kolejna propozycja ciagle cos zglaszam jako propozycje ale zeby taka propozycja zostala rozpatrzona to huhu niewiem czy sie doczekam ale no. Propozycją jest zmiana w Limitach Transak...

14-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy