Odpowiedz

Express Elixir w Direct?

Czy ING planuje nieco uwspółcześnić ofertę konta Direct i dodać, chociażby jakąś pulę darmowych przelewów ekspresowych w miesiącu? Konkurencyjne banki już tak mają (a jeden na S, ma nawet brak limitów takich przelewów w miesiacu)...

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1 z 4 (7 369 wyświetleń)

Re: Express Elixir w Direct?

Zapisaliśmy Twoją opinię i przekazaliśmy do odpowiedniego zespołu. Jeżeli wprowadzimy w tym zakresie zmiany to powiadomimy o tym wcześniej. Obecnie bezpłatnie możesz robić przelewy na telefon BLIK, które też są od razu u odbiorcy. Zapraszam Cię też do zapoznania z ofertą konta Active, w którym  nie ma opłaty za pięć przelewów ekspresowych w miesiącu rozliczeniowym: https://www.ing.pl/premium/konta-karty-platnosci/konto-active





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (7 339 wyświetleń)

Re: Express Elixir w Direct?

Pani Agnieszko - próbowała Pani robić przelew BLIK na telefon do Urzędu Miejskiego? No... Jak się Pani uda to prosiłbym o wytłumaczenie jak to zrobić :-P

 

A na poważnie - są opcje, i jak to jest WyjątkowoPilnaSprawa to oczywiście można zaznaczyć opcję Express bo w takich sytuacjach te 5pln to nie jest dramat... no ale właśnie - biorąc pod uwagę, że konkurencja ma to wliczone w standardzie to ING wypada troche blado i słabo tutaj...

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 3 z 4 (7 334 wyświetleń)

Re.: Express Elixir w Direct?

I temat wrócił jak bumerang! Chciałem znowu pomarudzić na forum ING bo znowu potencjalnie potrzebowałbym wykonać taki przelew (tym razem do MSZ - tam też nie przyjmują przelewów BLIK jak sugeruje radośnie pani @AgnieszkaBin Emotikon: Bardzo szczęśliwy) no i klops... w ING dalej nie ma nawet ani jednego, a tu konkurencja na R. wprowadziła darmowe przelewy Express Elixir w standardzie...

Już pomijając, że w takim Chile przelewy natychmiastowe to standard i w sumie jedyna opcja, ale widać że bankowcy w Polsce dalej wolą traktować klientów jak dojne krowy Emotikon: Język
Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 4 z 4 (3 042 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy