Odpowiedz

Eliksir a split payment

Jak tam prace nad split payment w formacie eliksir na rok po wprowadzeniu tego narzędzia w innych bankach?

Moja irytacja narasta codziennie, gdy muszę ręcznie realizować przelewy split payment, podczas gdy do m-banku, pko, i pewnie miliona innych banków mogę wyeksportować plik z przelewami.

Co z Wami? Czy coś wiadomo w temacie?

 

Odpowiedz
0 Lajków
kdnets
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
07-09-2018
Wiadomość 1 z 7 (5 418 wyświetleń)

Re: Eliksir a split payment

Nie mamy takiej funkcjonalności, natomiast będziemy pracować nad jej wdrożeniem. Nie będzie to w najbliższym czasie. Jeżeli będziemy wprowadzać to rozwiązania, to poinformujemy naszych klientów.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 7 (5 407 wyświetleń)

Re: Eliksir a split payment

Ja wiem, że nie macie. Ja się zastanawiam dlaczego nie macie?

Czy może jest jakiś inny mechanizm, żebym mógł automatycznie wysłać powiedzmy 30 przelewów w formacie split payment? Jeżeli tak to proszę to tu opisać, jeżeli nie to proszę wziąć na siebie odpowiedzialność za VAT w przypadku nieuczciwego dostawcy... Split mnie przed tym chroni, a w efekcie czasu jaki musiałbym spędzać przy wpisywaniu przelewów puszczam je bez SP.

Próbowała Pani ręcznie wprowadzić 30 przelewów do skąd inąd niezłego systemu ING?

Ja się zresztą pytam o to od roku, a od dwóch miesięcy po 20 blisko latach korzystania z ING założyłem konto firmowe u konkurencji...

 

Odpowiedz
0 Lajków
kdnets
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
07-09-2018
Wiadomość 3 z 7 (5 404 wyświetleń)

Re: Eliksir a split payment

Rozumiem, że wysyłanie kilkudziesięciu osobnych przelewów może być niewygodne. Pracujemy stopniowo nad nowymi funkcjami. W pierwszej kolejności musimy skupić się nad tymi elementami, które nakłada na nas ustawodawca. Będziemy pracować też nad modułem paczek. Jest to dodatkowa opcja, która ułatwia wprowadzanie większej ilości przelewów. 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 7 (5 202 wyświetleń)

Re: Eliksir a split payment

od poprzednich postów mineło już pół roku, proszę napisać czy coś się zmieniło w imporcie paczek z mpp czy dalej nad tym pracujecie ?

Odpowiedz
0 Lajków
piw4
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-11-2019
Wiadomość 5 z 7 (4 290 wyświetleń)

Re: Eliksir a split payment

Obecnie nie wprowadziliśmy zmian w tym zakresie, ale mamy to cały czas na uwadze. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 6 z 7 (4 236 wyświetleń)

Re: Eliksir a split payment

Pani Ilono.

Przecież to nie jest odpowiedź na zadane pytanie. To jest tak niepoważne że ja śmiem wątpić w państwa kompetencje. Albo z nas kpicie, albo strategia banku promującą jakieś pseudo eko rozwiązania jest ważniejsza od bezpieczeństwa państwa klientów instytucjonalnych. Przecież ja to pytanie stawiam od 2 lat. Skutki pomyłki przy ręcznym przepisywaniu przelewu split spadają na nas nas, a przy takiej ilości danych, które trzeba ręcznie przepisać błąd wystąpi na pewno.
Ps. Promowanie eko pojazdów do wypożyczenia, co teraz robicie, to promowanie spalania węgla, gdyż tak się składa, że prąd jest u nas z niego wytwarzany.
Odpowiedz
0 Lajków
kdnets
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
07-09-2018
Wiadomość 7 z 7 (4 233 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy