Odpowiedz

Dostęp do banku z komputera,uwierzytelnianie

witam wszystkich

od paru dni, gdy chcę sie zalogowac z komputera ,na swoje konto w banku za każdym razem musze wpisywac pesel,nazwisko rodowe matki,nadawać hasło ,czy też tak macie i czy to zawsze już tak będzie ? Dodam,że korzystam tez z aplikacji mobilnej w telefonie.

 

 

Anna

Odpowiedz
0 Lajków
ankakacz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
03-12-2015
Wiadomość 1 z 4 (6 828 wyświetleń)

Re: Dostęp do banku z komputera,uwierzytelnianie

Nie wymagamy nadania hasła za każdym razem, kiedy się logujesz. Jeżeli już takie hasło ustaliłaś to możesz się zalogować po wejściu na naszą stronę www.ingbank.pl i wybraniu Zaloguj -> Moje ING. Podczas logowania prosimy o podanie loginu i 5 wybranych znaków z Twojego hasła.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (6 827 wyświetleń)

Re.: Dostęp do banku z komputera,uwierzytelnianie

witam mam pytanko czy zgłaszając problemy z aplikacją na telefonie konsultant może poprosić o hasło w celu weryfikacji problemu?
Odpowiedz
0 Lajków
Mirekp
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
07-02-2019
Wiadomość 3 z 4 (5 770 wyświetleń)

Re: Re.: Dostęp do banku z komputera,uwierzytelnianie

W trakcie rozmowy nie prosimy Cię o hasło do bankowości internetowej. Możemy potwierdzić Twoje dane przez kod autoryzacyjny lub pytania związane z Twoimi danymi osobowymi i produktami bankowymi. Jeżeli problem dotyczy komunikatu o błędnym PINIe, loginie lub haśle, to możemy również poprosić Cię o nadanie nowego hasła do Mojego ING (możesz to zrobić sam przez naszą stronę).


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (5 747 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy