Bankowość internetowa

Odpowiedz

Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

Witam,

 

proszę o pomoc w utworzeniu poprawnego pliku PLI dla płatności Split Payment. Obecnie utworzony przeze mnie plik, podczas próby importu do paczki przelewów, krzyczy Nieprawidłowy format Elixir ...

Przejrzałem dokumentację, sprawdziłem już chyba wszystko ... albo już nie widzę swojego błędu ... dlatego proszę o pomoc kogoś obeznanego w temacie aby zerknął w strukturę mojego pliku Smutny mężczyzna

 

Pliku załączyć mi się nie udało ale zawartość wrzuciłem pod linkiem:

https://pastebin.com/uFHypK1T

Odpowiedz
0 Lajków
zygmunt56
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
28-11-2019
Wiadomość 1 z 15 (10 191 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

@zygmunt56 Przykro mi, ale obecnie nie ma możliwości tworzenia paczek w Split Payment oraz importowania plików w tym formacie. Przekazałem Twoją wiadomość do odpowiedniego zespołu. Możliwe, że udostępnimy taką opcję w przyszłości.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 15 (10 066 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

To trochę słabo ...

Znalazłem dokumentację Opis formatów plików importu i eksportu wykorzystywanych w ING Business i tam przy imporcie plików PLI jest możliwość definiowania płatności Split Payment, czy ciężko byłoby również te funkcję zaimplementować w Moje ING nie business ? Tym bardziej, że tam ta opcja dostępna jest już od 1 listopada 2018 r. Emotikon: sfrustrowany

Odpowiedz
0 Lajków
zygmunt56
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
28-11-2019
Wiadomość 3 z 15 (10 062 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

@zygmunt56 Obecnie nie mamy takiej możliwości. Pracujemy nad udostępnieniem takiej funkcjonalności. Będziemy informować o terminie wprowadzenia rozwiązania.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 15 (10 044 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

Witam

Przykro mi to stwierdzić ale jesteście bankiem który tak olewa potrzeby swoich klientów jak mało który bank. Na nasze zapytania odpowiadacie że nie ma i może kiedyś będzie. Nie szanujecie naszego czasu ( na ręczne wklepywanie przelewów tracimy po kilka godzin w miesiącu razy pewnie kilka tysięcy użytkowników). Dla średnio ogarniętego programisty (biorąc pod uwagę że w Ing Business takie rozwiązanie jest to od prawie dwóch lat) implementacja takiej funkcji to kilka godzin pracy. Dużo więcej czasu tracicie na odpisywanie rozżalonym klientom na takie zapytania jak to. Nie wiem czy nasze prośby są ignorowane już na etapie rozmowy z konsultantem, czy na wyższych szczeblach trafiają ja jakiś beton. Ja osobiście pomimo kilkuletniej współpracy zaczynam rozglądać się za innym bankiem. Myślę że wielu innych użytkowników zrobi (o ile już nie zrobiło) to samo. A może skoro banku nie stać na to, żeby sfinansować kilka godzin pracy programisty, to apeluję do użytkowników którym ta funkcjonalność jest potrzebna o organizację zrzutki do "puszki".

Jeśli funkcjonalności jeszcze nie ma to proszę nie tracić czasu na odpisywanie na moją wiadomość tylko przekazać ją do kompetentnej w tych sprawach osoby.

 

Pozdrawiam

Mocno wkur....y klient

 

P.S.

Powyższą wiadomość/prośbę/apel będę rozpowszechniał we wszystkich możliwych miejscach w internecie w których klienci pytają o tą funkcjonalność.

 

GrzegorzR123456
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
09-07-2020
Wiadomość 5 z 15 (8 814 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

A kiedy będziecie mieć taką możliwość? Przecież tak się nie da pracować.

Bez potrzeby marnowany czas. Każdy przelew trzeba ręcznie wprowadzać. Przy dwudziestu przelewach to nieraz pół dnia schodzi ponieważ jakiś inteligentny "ekspert" ustawił sesję na 5 minut. Nieraz zadzwoni tel. i jak się nie zdążyło dodać przelewu to trzeba zaczynać od nowa. Dodatkowo przelewów "split payment" nie można edytować.

Odpowiedz
0 Lajków
SigmakS
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
2
08-10-2020
Wiadomość 6 z 15 (8 236 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

Na Twoje pytanie odpowiedziałam pod Twoim wpisem, w tym miejscu

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 7 z 15 (8 157 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

Też mam problem.

Komunikuje się z bankiem od kilku lat i mają to ...............

 

Odpowiedz
0 Lajków
Andrzej_Gazda
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
13-07-2021
Wiadomość 8 z 15 (6 757 wyświetleń)

Re.: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

Dzień dobry.
Kiedy będą dostępne paczki przelewów w w formie split payment w moje ing ??????????
Odpowiedz
0 Lajków
Andrzej_Gazda
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
13-07-2021
Wiadomość 9 z 15 (6 755 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

Dzień dobry.
Kiedy będą dostępne paczki przelewów w w formie split payment w moje ing ??????????

Odpowiedz
0 Lajków
Andrzej_Gazda
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
13-07-2021
Wiadomość 10 z 15 (6 755 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy