Odpowiedz

Brak zakładki "Giełda"

Gdzieś podziała się zakładka "Giełda" i nie mam dostępu do konta maklerskiego. Czy jest jakaś awaria?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 3 (6 639 wyświetleń)

Re.: Brak zakładki "Giełda"

U mnie po kliknięciu w "makler" nic się nie ładuje a aplikacja mobilna pokazuje błąd po wpisaniu loginu.

Przy okazji zapytam jak stanowi regulamin gdy w trakcie awarii kurs posiadanych akcji runie w dól i stracę sporo środków pieniężnych? pewnie się zabezpieczyliście i pewnie macie to gdzieś, że ludzie przestaną korzystać z takich usług w waszym banku.

Odpowiedz
0 Lajków
gacekf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
1
26-06-2019
Wiadomość 2 z 3 (6 621 wyświetleń)

Re.: Brak zakładki "Giełda"

Mieliśmy dziś problemy z aplikacją Makler około godziny 9:00.

Jeżeli w trakcie niedostępności Maklera poniosłeś straty, zawsze możesz złożyć reklamację. Każdą rozpatrujemy indywidualnie.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
59
30-10-2015
Wiadomość 3 z 3 (6 517 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata przy stałym oprocentowaniu

Spłacam kredyt hipoteczny aktualnie że stałym oprocentowaniem. Czy nadpłata jest odpłatna. Wiem że jakbym miała zmienne to jest bezpłatna. Jak to jest ze stałym?

24-09-2022
Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

czyli pisząc wcześniej o analizowaniu i pracach nad udostępnieniem aplikacji w app gallery oszukiwaliście swoich klientów...

24-09-2022
Re: Zbieg egzekucji - ING ponad innymi?

Napięty jesteś jak plandeka na żuku. Ponad 4 miesiące temu prawiłeś swe mądrości i co? i nic się nie zmieniło, kwota ponad 2300zł zablokowana na koncie a dług wciąż rośnie bo? Bo ING przetrzymuje moje

...

24-09-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy