Odpowiedz

Blokowanie odbiorcy

Chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje jakaś możliwość zablokowania odbiorcy z Historii przelewów. Mojej karty używa członek rodziny do zakupów przez internet (w owym sklepie internetowym zapisane ma: nr karty i 3 cyfrowy kod bezpieczeństwa) i chciałbym danego odbiorce dodać do listy zablokowanych aby nie dało się zapłacić za zakupy internetowe u danego odbiorcy. Proszę o pomoc

Odpowiedz
0 Lajków
EmilP
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-04-2017
Wiadomość 1 z 2 (7 533 wyświetleń)

Re.: Blokowanie odbiorcy

Nie ma możliwości zablokowania konkretnego usługodawcy dla płatności kartą przez internet. Możesz zmienić limity płatności internetowych kartą. Wystarczy, że w bankowości elektronicznej wejdziesz w szczegóły karty płatniczej, a następnie w limity transakcyjne, które możesz zmienić. W tej sytuacji konieczne byłoby ustawienie tego limitu na 0 zł. Możesz również zastrzec swoją kartę, jeżeli pojawiają się na niej nieuprawnione transakcje, a w jej miejsce zamówić nową. Pamiętaj, że jedyną osobą, która powinna korzystać z karty jesteś Ty sam. Jest ona wydawana imiennie i nie powinieneś jej udostępniać nikomu, nawet członkom swojej rodziny.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 529 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy