12-11-2021 12:01
Dzień Dobry!
Próbowałam ze swojego konta dziś wysłać kwotę 30000 na konto kuzynki. Ona ma konto w zagranicznym banku Revolut. Niestety bank odrzucał próby takiego przelewu. Więc weszłam na czat i zapytałam Pani czy to możliwe . Pani odpisała iż było to zablokowane ze względów bezpieczeństwa i żebym spróbowała powtrórnie. Tak zrobiłam i znów transakcje odrzucono. Ponownie zwróciłam się na czcie do tej Pani i odpisała abym jeszcze raz spróbowała za kilka minut bo zleciła odblokowanie.
Po następnej próbie logowania do banku - system już tylko pokazuje komunikat "błędny login i hasło" Aplikacja mobilna nie działa. Funkcje odblokowania konta nie działają, odiinstalowałam aplikację i zainstalowałam ponownie, jednak nie mogę już nawet założyć swojego profilu w niej i zalogować się . Otrzymuję w aplikacji informację" Niepoprawne dane logowanie" . Co się dzieję. Czy ktoś miał kiedyś taką sytuację? roszę o pomoc i idpowiedzi
13-11-2021 12:07
Podejrzewam, że Twoja bankowość internetowa jest zablokowana
Proszę skontaktuj się z nami w tej sprawie telefonicznie +48 323570069 (infolinia jest całodobowa), sprawdzimy to w naszych systemach. Tutaj nie mamy niestety do nich dostępu.
Cześć. Też mnie wkurza kolejna zmiana, ale u mnie działa prawidłowo po ustawieniu w Bitwarden takich etykiet pól z hasłem:
csv=password-0
csv=password-1
csv=password-2
itd.
01-06-2026OK, ja już się poddałem. Dzisiaj ustawiłem najkrótsze możliwe hasło. Mam dosyć wyliczania za każdym razem do 28 znaku. Na szczęście mam jeszcze ostatnią linię obrony w postaci Yubikey. Ktoś kto forsuj
... 01-06-2026