Odpowiedz

Autoryzacja tylko via Aplikacja Mobilna

Witam

Tak sobie czytam ostatni news z Sekuraka na temat duplikacji SIM i naszła mnie podobna konkluzja co w artykule, czyli może warto by było wyłączyć w swoim banku autoryzacje sms i zostawić tylko autoryzację przez aplikację mobilną

Czy w ING jest to możliwe?

devnull
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
12-05-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 090 wyświetleń)

Re: Autoryzacja tylko via Aplikacja Mobilna

Na ten moment nie ma takiej możliwości. To system decyduje kiedy i jaka autoryzacja jest wymagana. Jeśli zasugerujemy autoryzację w aplikacji mobilnej, możesz ją zamienić na SMS, ale nie odwrotnie. 
Dziękujemy za Twoją sugestię Emotikon: Szczęśliwy Zapisaliśmy ją 👍

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
169
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 044 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Pozostała kwota kredytu do spłaty

Czy wysokość pozostałej kwoty kredytu hipotecznego do spłaty jest zależna od zmieniającego się co pół roku oprocentowania (Wibor6)? Tzn jesli spodziewam się wzrostu oprocentowania przy kolejnym oblicz...

01-10-2022
Wpłatomat pobrał pieniądze ale brak ich na koncie

Witam wszystkich.
Dziś podczas wpłacania pieniędzy do wpłatomatu urządzenie wyświetliło błąd informujący, że jest uszkodzone. Wydało kartę jednak pieniądze zostały w środku i brak ich na koncie.
Dodam, ...

01-10-2022
Re: sms z banku: Twoja karta jest już zastrzeżona

Napisz proszę do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub zadzwoń na infolinię kart pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy czy ten komunikat dotyczył Twojej karty. Tu nie mamy takiej możliwości

01-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy