06-01-2022 12:21
Witam natrafiłem dzisiaj na problem taki, że w analizie wydatków nie ważne jaki zakres czasowy zaznaczę ciągle występuje komunikat
"Nie masz wydatków do analizy w wybranym okresie".
Poniżej widać normalnie historię ostatnich transakcji i wszystkie kategorie są normalnie przydzielone.
Pozdrawiam,
Mikołaj
07-01-2022 12:40
Aby sprawdzić, dlaczego tak to wygląda u Ciebie, proszę napisz do nas na czacie w Moim ING. Czat znajdziesz na dole strony po zalogowaniu do Mojego ING.
Tak, wiem, do działu /dev/null.
Swoją drogą dlaczego nie można zrobić głosowania na funkcje, które zyskałyby poparcie społeczności? Albo, jeszcze lepiej, użytkowników aplikacji? Możecie chyba w aplikac
... 10-06-2026