06-01-2022 12:21
Witam natrafiłem dzisiaj na problem taki, że w analizie wydatków nie ważne jaki zakres czasowy zaznaczę ciągle występuje komunikat
"Nie masz wydatków do analizy w wybranym okresie".
Poniżej widać normalnie historię ostatnich transakcji i wszystkie kategorie są normalnie przydzielone.
Pozdrawiam,
Mikołaj
07-01-2022 12:40
Aby sprawdzić, dlaczego tak to wygląda u Ciebie, proszę napisz do nas na czacie w Moim ING. Czat znajdziesz na dole strony po zalogowaniu do Mojego ING.
Odsetki na rachunku OKO Bonus naliczamy dziennie od zgromadzonej na nim kwoty. Wypłacając środki na 2-3 dni, stracisz oprocentowanie, które zostałoby naliczone dla tej kwoty wypłaty, lecz nie z całośc
... 16-06-2026Skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy to, a jeśli będzie taka potrzeba, to przekażemy kłopot do naszych techników.
16-06-2026Specjaliści w placówkach mogą prowadzić także rozmowy telefoniczne lub wideo z klientami. Dlatego nie zawsze klienci są widoczni w placówce, a są obsługiwani. Może być sytuacja, że specjaliści mają ko
... 15-06-2026