Aplikacja mobilna

Odpowiedz

problem z logowaniem do aplikacji mobilnej - "nie udało sie pobrać danych"

Dzień dobry

Od paru miesięcy mam problem z natychmiastowym zalogowaniem się do aplikacji ING na telefonie Samsung A70 (antywirus AVAST, pełna wersja Eseta, najnowszy firmware i aplikacja). Po kliknięciu w opcje Moje ING -> zaloguj wyskakuje komunikat "Nie udało się pobrać danych Spróbuj ponownie". Ponowne klikniecie w zaloguj pozwala na pojawienie się chwilowe boksów do wpisania PINu, ale następuje znowu przerwa i ble ble ble spróbuj ponownie. I dopiero za trzecim razem aplikacja umożliwia już poprawne zalogowanie po wprowadzeniu pinu. Sytuacja ta jest dość stresująca wówczas jak np: stojąc przy kasie w sklepie mam sobie przelać środki z konta oszczędnościowego na rachunek bieżący. Pisałem parokrotnie do pomocy bankowej ale zero odpowiedzi. Może ktoś z Was miał podobny problem i go rozwiązał? Jeżeli temat był wałkowany kiedyś już, to przepraszam i proszę o ewentualny link do dawnej dyskusji na ten temat bo ja nie bardzo znalazłem podobny problem w historii na forum.

pozdrawiam

Rafał

Odpowiedz
0 Lajków
rav
rav
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
21-03-2023
Wiadomość 1 z 6 (4 693 wyświetleń)

Re: problem z logowaniem do aplikacji mobilnej - "nie udało sie pobrać danych"

rav Proszę, skontaktuj się z nami ponownie w tej sprawie przez aplikację mobilną. Możesz napisać do nas na czacie lub wysłać wiadomość jako załącznik w swoim profilu (prawy, górny róg aplikacji konta po zalogowaniu) w zakładce: Wiadomości - Napisz do nas. Przyjmiemy zgłoszenie i raz jeszcze przyjrzymy się tej sprawie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1072
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 6 (4 481 wyświetleń)

Re: problem z logowaniem do aplikacji mobilnej - "nie udało sie pobrać danych"

Bardzo dziękuję za odpowiedź, ale zdarzyła się rzecz dziwna i nie wiem co tym myśleć :-)

Otóż chyba 2 dni po zamieszczeniu postu na grupie problem kilkukrotnych prób logowania ustał. Teraz po wciśnięciu na "loguj" grzecznie odpala się aplikacja mobilna. Nie wiem co jest tego powodem, ponieważ nic ze swojej strony nie robiłem. Żadnych instalacji, żadnego odisntalowania aplikacji, no nic a aplikacja się przestraszyła i zaczęła działać :-)

   Bardzo dziękuję za zainteresowanie moim problemem

pozdrawiam

Rafał

Odpowiedz
0 Lajków
rav
rav
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
21-03-2023
Wiadomość 3 z 6 (4 439 wyświetleń)

Re: problem z logowaniem do aplikacji mobilnej - "nie udało sie pobrać danych"

Cieszę się, że już wszystko jest w porządku Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1072
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 6 (4 411 wyświetleń)

Re: problem z logowaniem do aplikacji mobilnej - "nie udało sie pobrać danych"

Dzień dobry

Niestety dzisiaj problem powrócił. Znowu próba 3-krotnej próby zalogowania się do Mojego ING  i dopiero 3cia próba zakończona sukcesem i od dziś znowu każda próba logowania tak u mnie wygląda. W przyszłym tygodniu zgłoszę problem zgodnie zaleceniami przesłanymi przez IlonaU

pozdrawiam

Rafał

Odpowiedz
0 Lajków
rav
rav
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
21-03-2023
Wiadomość 5 z 6 (4 308 wyświetleń)

Re: problem z logowaniem do aplikacji mobilnej - "nie udało sie pobrać danych"

Emotikon: Smutny Prosimy, zgłoś nam to na czacie w Moim ING lub na infolinii 32 357 00 69. Sprawdzimy to. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
416
92
12-04-2017
Wiadomość 6 z 6 (4 245 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Konieczność ponownej aktywacji aplikacji

Witam,

 

Przez dłuższy czas nie używałem aplikacji, ale mało przezornie ją zaktualizowałem, po czym nie mogę się normalnie zalogować.

Po włączeniu apki jedyne opcje do wyboru to:

1. Aktywuj aplikację,

2. Z

...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy