Odpowiedz

opłaty Blik

Posiadam konto Direct w ING czy uruchomienie płatności BLIK wiąże się z jakimiś opłatami na koncie co miesiąc

Odpowiedz
0 Lajków
mariusz72
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-01-2017
Wiadomość 1 z 5 (27 135 wyświetleń)

Re.: opłaty Blik

Jako użytkownik odpowiem krótko: NIE Emotikon: Szczęśliwy
Wręcz przeciwnie jeszcze możesz na tym "zarobić" np. unikając opłat za wypłaty z bankomatów.

Marith
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
22-03-2016
Wiadomość 2 z 5 (27 126 wyświetleń)

Re.: opłaty Blik

[ Edytowane ]

@mariusz72 Za uruchomienie BLIKa nie ma opłaty. Bezpłatnie możesz też płacić BLIKiem w sklepach, w internecie. Natomiast jeżeli masz konto Direct to bezpłatne są wypłaty BLIKiem z naszych bankomatów i sieci Planet Cash, a także pierwsza wypłata w pozostałych bankomatach. Za każdą kolejną wypłatę w tym samym okresie rozliczeniowym w pozostałych bankomatach naliczamy 2,50 zł.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
810
176
04-09-2015
Wiadomość 3 z 5 (27 056 wyświetleń)

Re.: opłaty Blik

[ Edytowane ]

Hahah, piszesz komenty za lajki?
___

Odpowiedz
0 Lajków
Walo331
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
18-01-2017
Wiadomość 4 z 5 (26 681 wyświetleń)

Re.: opłaty Blik

Lajki to tylko sygnał, że to co piszemy jest dla Was ważne i zrozumiałe. Zachęcamy do lajkowania (nie tylko naszych postów). A jeśli odpowiedz jest pomocna - oznacz ją jak rozwiązanie.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
43
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (26 677 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Brak zaksięgowanej gotówki po użyciu wplatomatu.

Otrzymałem odpowiedź że do jutra otrzymam pieniądze

03-08-2026
Reklamy w MOJE ING

W podstawowym widoku MOJE ING pojawiają się powszechni znane oznaczenia powiadomień (kropka z numerem) sugerujące wystąpienie jakiejś ilości nowych zdarzeń. To wzór który znamy i rozumiemy z telefonów

...

03-08-2026
Błędne daty w potwierdzeniach z ING

daty płatności realizowanych automatycznie (opłata za konto, opłaty za stałe zlecenie, etc) w ostatni dzień miesiąca maja różne daty pomiędzy serwisem a generowanym potwierdzeniem. 

 

Dlaczego data tran

...

03-08-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy