Odpowiedz

nie udało się pobrać danych - błąd

[ Edytowane ]

Jest błąd w aplikacji który na moim telefonie udaje się powtórzyć za każdym razem.

wersja mojeING 2.1.0, telefon HTC Desire 820, Android 6.0.1

Po zalogowaniu na głównej stronie klikamy "kółko zębate" - pojawiają się Dane i ustawienia

Tu klikamy systemowy guzik "Cofnij" - wraca do głównej strony

Klikamy znowu w to samo kółko zębate - wyskakuje błąd "Nie udało się pobrac danych"

I tak już wyskakuje cały czas aż do momentu wylogowania i ponownego zalogowania.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Jamniczek
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
15
22-02-2017
Wiadomość 1 z 5 (29 237 wyświetleń)

Re.: nie udało się pobrać danych - błąd

Zainstalowałem androida 5.0.1 na LG G3s (standardowe oprogramowanie) i przy ponownej próbie aktywacji karty mastercard mam ten sam błąd Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
Stanislaw1988
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
0
15-12-2016
Wiadomość 2 z 5 (29 180 wyświetleń)

Re.: nie udało się pobrać danych - błąd

Jako że nie mogę edytować swojego postu więc napiszę drugi

 

Problem rozwiązany, aby ponownie aktywować płatności HCE, w głównym oknie Moje ING wchodzimy w Karty i płatności telefonem>Mastercard w telefonie i wybieramy opcję "aktywuj płatności"

Odpowiedz
0 Lajków
Stanislaw1988
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
0
15-12-2016
Wiadomość 3 z 5 (29 171 wyświetleń)

Re.: nie udało się pobrać danych - błąd

@Stanislaw1988 Cieszę się, że udało się aktywować HCE. Swój post możesz edytować przez wybranie "Opcje", a potem "Edytuj odpowiedź".





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 4 z 5 (29 162 wyświetleń)

Re.: nie udało się pobrać danych - błąd


Jamniczek pisze:

Jest błąd w aplikacji który na moim telefonie udaje się powtórzyć za każdym razem.

wersja mojeING 2.1.0, telefon HTC Desire 820, Android 6.0.1

Po zalogowaniu na głównej stronie klikamy "kółko zębate" - pojawiają się Dane i ustawienia

Tu klikamy systemowy guzik "Cofnij" - wraca do głównej strony

Klikamy znowu w to samo kółko zębate - wyskakuje błąd "Nie udało się pobrac danych"

I tak już wyskakuje cały czas aż do momentu wylogowania i ponownego zalogowania.

 

 


@Jamniczek Aby sprawdzić dlaczego tak się dzieje w Twojej aplikacji, prosimy wyślij do nas wiadomość z tymi danymi przes swoją bankowość internetową lub mobilną. Wystarczy wybrać Wiadomości, a potem Napisz wiadomość.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (29 158 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy