Odpowiedz

Zmiana danych - za długi numer domu?

Cześć

Chciałem zmienić adres zamieszkania/korespondencji poprzez aplikację mobilną. Niestety wygląda na to, że nie można wprowadzić numeru budynku dłuższego niż 4 znaki. Mam numer domu w formacie 123AB, myślałem, że to dwie litery są problemem, ale 12AB da się wpisać.
Dam radę tą zmianę zrobić zdalnie, czy muszę dymać do oddziału? Dodam, że w serwisie internetowym też się nie da.

Pozdrawiam
Paweł
Odpowiedz
0 Lajków
hmpawel
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
01-01-2023
Wiadomość 1 z 4 (2 910 wyświetleń)

Re: Zmiana danych - za długi numer domu?

Potrzebujemy czasu, aby zaktualizować listę o nowopowstałe ulice w miastach. Jeśli nazwa Twojej ulicy jest nowa, spróbuj ponownie wpisać swój adres po upływie kilku tygodni.
Jeśli po tym czasie nadal nie możesz wyszukać swojej ulicy, zmień ją w placówce bankowej - miejscu spotkań.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 4 (2 823 wyświetleń)

Re: Zmiana danych - za długi numer domu?

To miejscowość bez ulic, wszystko znajduje jak trzeba na podstawie kodu pocztowego. Tylko numeru domu nie da się wpisać dłuższego niż 4 znaki (bez znaczenia czy cyfry czy litery, czy istniejący numer w miejscowości, czy nie). Chyba będę musiał "odklikać" tą ocenę aplikacji...

Odpowiedz
0 Lajków
hmpawel
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
01-01-2023
Wiadomość 3 z 4 (2 808 wyświetleń)

Re: Zmiana danych - za długi numer domu?

W tej sytuacji proponuję, żebyś adres zamieszkania zaktualizował w naszym oddziale. Adres do korespondencji możesz również zmienić na naszej infolinii pod numerem 32 357 00 69. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 4 z 4 (2 746 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy