Odpowiedz

Zaplanowane wydatki/płatności

Witam,

W ramach sekcji Usługi w aplikacji mobilnej jest opcja Zaplanowane płatności. Od jakiegoś czasu zniknęły stamtąd pozycje dot. raty kredytu hipotecznego. Czy to zamierzone działanie czy błąd? Funkcjonalność ta w połączeniu z planowaniem budżetu bardzo się przydaje, a brak znaczącej części planowanych wydatków jakim jest rata kredytu mocno ogranicza tę przydatność.

Odpowiedz
0 Lajków
DonMatheo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
1
10-01-2018
Wiadomość 1 z 3 (7 144 wyświetleń)

Re: Zaplanowane wydatki/płatności

@DonMatheo Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING. Nie zmienialiśmy tej funkcji, więc obawiam się, że może to być jakiś błąd, który tam postaramy się naprawić. 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
48
26-11-2018
Wiadomość 2 z 3 (7 104 wyświetleń)

Re: Zaplanowane wydatki/płatności

Temat rozwiązany:

Powodem było ukrycie przeze mnie konta powiązanego z kredytem hipotecznym w bankowości internetowej. Przez to ukryte zostały także transakcje powiązane z tym kontem. Po przywróceniu rata pojawiła się w zaplanowanych ponownie.

Odpowiedz
0 Lajków
DonMatheo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
1
10-01-2018
Wiadomość 3 z 3 (7 063 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zgłoszenie REK-1949: Błędy integracji, KSeF i blokada rozliczeń – prośba o pomoc w rozwiązaniu impas

Dzień dobry,

zdecydowałem się napisać na forum, ponieważ standardowa ścieżka wsparcia zapętliła się w procedurach, a mi bardzo zależy na wypracowaniu z Państwem sensownego rozwiązania i kontynuowaniu w

...

21-05-2026
Drukowane dokumenty a pliki PDF

Parę dni temu rozmawiałem przez czat na temat dokumentów, które należy dostarczyć, aby zwiększyć limit na karcie kredytowej. Bardzo mnie zasmuciło, że wymagacie deklaracji PIT za poprzednie lata i bie

...

21-05-2026
Re: Dodawanie faktury od Mety do ING Księgowość

W pierwszej kolejności proszę zaznaczyć w zakładce dane i ustawienia -> Ustawienia księgowe tę opcję "dokonuję zakupu usług poza PL i/lub dokonuję WNT".

Następnie trzeba dodać dokument z META, na któr

...

20-05-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy