Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Samsung S22+, Android 13, nieprawidłowy dostęp do aparatu

Dzień dobry,

 

Zgłosiłem już ten problem jakiś czas temu przy okazji wystawiania opinii w Google Play, ale do chwili obecnej nic się nie zmieniło.

W aplikacji na Androida w najnowszej wersji wadliwie działa moduł od skanowania kodów QR w przypadku "kasowania" biletów komunikacji w Warszawie.

Aby zeskanować kod QR aplikacja otrzymuje dostęp do aparatu, widać to po zielonej kropce w prawym rogu ekranu. Problem w tym, że ta kropka świeci się cały czas nawet po zeskanowaniu kodu. Aplikacja cały czas w tle (nie jest to widoczne dla użytkownika) korzysta z aparatu, co powoduje ogromne zużycie energii. Pomaga jedynie siłowe zamknięcie całej aplikacji, oczywiście do następnego skanowania.

 

Kiedy ten problem zostanie naprawiony? Jestem zmuszony przez to korzystać ze SkyCash'a.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
84
36
02-12-2022
Wiadomość 1 z 3 (3 125 wyświetleń)

Re: Samsung S22+, Android 13, nieprawidłowy dostęp do aparatu

Dzień dobry,
poprawiliśmy błąd, który zgłaszasz. Aktualizację aplikacji z poprawką udostępnimy na przełomie stycznia i lutego. 
Przepraszamy za utrudnienia. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 3 (2 849 wyświetleń)

Re: Samsung S22+, Android 13, nieprawidłowy dostęp do aparatu

Dziękuję za informację. Czekam w takim razie z wytesknieniem na aktualizację Emotikon: Mrugający
Oby naprawiła ona również zamulanie aplikacji... Nie, ponowna reinstalacja, czy też wyczyszczenie cache nie pomaga.
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
84
36
02-12-2022
Wiadomość 3 z 3 (2 753 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy