Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re.: Problem z aktywowaniem "Mastercard w telefonie"

[ Edytowane ]

Jak na razie jest Unofficial i według listy na XDA RootCloack działa. 

Miałem dokładnie ten sam problem na 6.0.1 z dodaniem karty i po potraktowaniu appki ING RootCloack'iem  poszło za pierwszym razem. Teraz tak samo działa bez zarzutu, muszę jednak mieć włączony ekran, nie zablokowany PINem żeby płacić zbliżeniowo.

Na 7.1 może nadal to nie działać i trzeba będzie poczekać na oficjalną wersję Xposed ale jak masz czas to zrób sobie backup i testuj ten unofficial.

Chamelleon
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
3
09-04-2017
Wiadomość 61 z 75 (23 892 wyświetleń)

Re.: Problem z aktywowaniem "Mastercard w telefonie"

A po aktywacji karty mogę odinstalować xposed z modułem rootcloak czy znowu aplikacja będzie się rzucać o roota?
Odpowiedz
0 Lajków
Accro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-08-2017
Wiadomość 62 z 75 (23 869 wyświetleń)

Re.: Problem z aktywowaniem "Mastercard w telefonie"

Oj nie wiem. Xposed to jedna z pierwszych appek jakie instaluję w swoim telefonie po wipe więc nie próbowałem ale wątpię, że będzie działać bez ukrywania roota.

Chamelleon
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
3
09-04-2017
Wiadomość 63 z 75 (23 864 wyświetleń)

Re.: Problem z aktywowaniem "Mastercard w telefonie"

Najlepsze jest to że w Magisku ukryłem roota przed aplikacją ING ale to nic nie daje. Hmm, spróbuję z tym unofficial xposed
Odpowiedz
0 Lajków
Accro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-08-2017
Wiadomość 64 z 75 (23 839 wyświetleń)

Re.: Problem z aktywowaniem "Mastercard w telefonie"

Jeśli telefon jest zrootowany, ze względów bezpieczeństwa nie zamówisz karty Mastercard w telefonie. Dopiero po wyłączeniu tych uprawnień pojawi się możliwość zamówienia tej karty.
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 65 z 75 (23 764 wyświetleń)

Re.: Problem z aktywowaniem "Mastercard w telefonie"

Raczej nie uda Ci się tego ukryć - też próbowałem wieloma sposobami i niestety...
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 66 z 75 (23 318 wyświetleń)

Brak możliwości aktywowania "Mastercard w telefonie" nawet w placówce banku

Witam, posiadam konto direct 13-18, jak wiadomo, żeby założyć kartę Mastercard w telefonie trzeba udać się do placówki banku wraz z rodzicem, tak też zrobiłem. Poinformowano mnie, że nie można wykonać takiej operacji, dlaczego?

Odpowiedz
0 Lajków
MatthewS
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-09-2017
Wiadomość 67 z 75 (22 568 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości aktywowania "Mastercard w telefonie" nawet w placówce banku

Proces wygląda następująco: Rodzic w oddziale banku wyraża zgodę na udostępnienie płatności HCE. Następnie osoba małoletnia, będzie mogła skorzystać z oferty. Jeśli zostały przekazane inne informacje - przepraszamy. 

 

 

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 68 z 75 (22 467 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości aktywowania "Mastercard w telefonie" nawet w placówce banku

[ Edytowane ]

Pracownik stwierdził, że funkcja może zostanie dodana w przyszłej aktualizacji, nie potrafił powiedzieć co trzeba zrobić

Odpowiedz
0 Lajków
MatthewS
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-09-2017
Wiadomość 69 z 75 (22 439 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości aktywowania "Mastercard w telefonie" nawet w placówce banku

Przepraszamy, że taka sytuacja miała miejsce. Żeby zamówić kartę konieczna jest wizyta w naszym oddziale.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 70 z 75 (22 387 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy