Odpowiedz

Powiadomienia Push

Posiadamy osobne konta wraz z małżonką w Banku ING. Ja posiadam pełnomocnictwo ogólne do konta żony i odwrotnie.

Mimo zaznaczonych opcji o powiadomienia Push dla jej konta, nie dostaję żadnej informacji o transakcjach.

Oczywiście moja żona takie informacje otrzymuje z mojego konta.

Odpowiedz
0 Lajków
Kroxen
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
27-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 709 wyświetleń)

Re: Powiadomienia Push

Jeżeli korzystasz ze smartfona z Androidem, to wyczyść pamięć podręczną aplikacji Moje ING. W przypadku iOS odinstaluj ją i zainstaluj ponownie. To powinno pomóc. Jeśli pushe dalej nie będą przychodzić, skontaktuj się z nami przez czat w Moim ING. Sprawdzimy to.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 662 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Ujawnienie danych karty wirtualnej

Jeśli dane karty zostały podane na fałszywej stronie, to zalecamy kartę zastrzec. Tylko wtedy będzie pewność, że karta nie będzie wykorzystana do nieuprawnionych płatności.

Zapraszamy również do kontak...

26-05-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

26-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy