Odpowiedz

Powiadomienia Push dla konta walutowego

Cześć,

Posiadam konto walutowe EUR,ale w aplikacji ING na Androidzie nie widzę opcji włączenia powiadmień Push dla tegoż konta. Dla formowego w PLN - jest taka możliwość. 

Czym to spowodowane, i czy planujecie udostępnić funkcjonalność Push dla WSZYSTKICH posiadanych kont?

DB

Odpowiedz
0 Lajków
webit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
6
29-10-2015
Wiadomość 1 z 6 (16 871 wyświetleń)

Re.: Powiadomienia Push dla konta walutowego

[ Edytowane ]

 

 

obecnie powiadomienia PUSH dedykowane są tylko dla rachunów w PLN. Mamy jednak to na uwadze.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (16 840 wyświetleń)

Re.: Powiadomienia Push dla konta walutowego

Jakieś plany wdrożenia tychże powiadomień? Na prawdę ten brak jest lekko itytujący :/

Odpowiedz
0 Lajków
webit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
6
29-10-2015
Wiadomość 3 z 6 (13 431 wyświetleń)

Re.: Powiadomienia Push dla konta walutowego

Nie mamy w planach na ten rok.

Rozwiązaniem może być podpięcie konta walutowego pod kartę VISA zbliżeniową. Dla karty VISA zbliżeniowej można ustawić powiadomienia PUSH.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
785
172
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (13 380 wyświetleń)

Re.: Powiadomienia Push dla konta walutowego

W jaki sposób można podpiąć karte zbliżeniowa pod konto walutowe? Czy wtedy będa widoczne uznania na koncie walutowym?
Odpowiedz
0 Lajków
brzoskwa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-03-2018
Wiadomość 5 z 6 (10 692 wyświetleń)

Re: Re.: Powiadomienia Push dla konta walutowego

@brzoskwa Wystarczy, że wejdziesz po zalogowaniu do Mojego ING w zakładkę Moje finanse > Visa Zbliżeniowa > Podłącz konta walutowe. Historia konta jest widoczna bezpośrednio na rachunku z którego wykonujesz płatności lub otrzymujesz uznania. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 6 z 6 (10 617 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Re.: Zablokowane konto przez dział bezpieczenstwa

Napisz proszę do nas ponownie na czacie. Sprawdzimy wówczas dla Ciebie informacje. Tu nie jesteśmy w stanie pomóc.

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy