Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Ponowne uruchomienie telefonu po włączeniu aplikacji ING

Dzień dobry, czasami po włączeniu aplikacji ING telefon uruchamia się ponownie i się nagrzewa. Zazywczaj dzieję się to przy samym starcie aplikacji (przed wpisaniem PINU). Ostatnio zauważyłam, że stało się tak jak włączyłam aplikację, a parę sekund później pozostawiłam ją w tle w celu przejścia do innej aplikacji.
Wydaje mi się, że wcześniej miałam też sytuację, że telefon uruchamił się ponownie bez przejścia do innej aplikacji

Telefon był resetowany do ustawień fabrycznych, aplikacja była odinstalowana i zainstalowana ponownie

Aktualnie posiadam wersje 4.9.1
Korzystam z Samsuna S9
Odpowiedz
0 Lajków
niqu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-03-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 668 wyświetleń)

Re: Ponowne uruchomienie telefonu po włączeniu aplikacji ING

Dzień dobry,
musielibyśmy dokładnie przeanalizować Twoją sytuację. Do tego będzie potrzebne potwierdzenie Twoich danych. Dlatego prosimy, napisz do nas na czacie w Moim ING (na dole po zalogowaniu) lub zadzwoń do nas 32 357 00 69.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 479 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy