Odpowiedz

Nowa aktualizacja aplikacji

Witam dlaczego nie ma w nowej aktualizacji funkcji która mi pozwalała przez historie zrobić szybki przelew, a wpisywanie w listę odbiorców wszystkich ze wszystkimi danymi jest uciążliwe 😞
Odpowiedz
0 Lajków
eli-30
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-05-2020
Wiadomość 1 z 3 (3 054 wyświetleń)

Re.: Nowa aktualizacja aplikacji

Jak najbardziej jest możliwość. wersja 4.2.0

Odpowiedz
0 Lajków
DziadekP
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
4
08-03-2016
Wiadomość 2 z 3 (3 010 wyświetleń)

Re: Nowa aktualizacja aplikacji

eli-30, opcja Ponów przelew nadal jest dostępna w historii w Moim ING. Znajdziesz ją po kliknięciu w przelew który chcesz ponowić, a konkretnie przy kwocie przelewu.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 3 z 3 (2 992 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy