Odpowiedz

Re.: Moje ING Mobile Android

Czy możesz napisać w jaki sposób szukasz tej opcji? 

Jest ona dostępna jak wejdziesz w transakcje => przelew => Przelew własny/dowolny/wzorcowy/do odbiorcy zdef.

Jeśli brak jest tam opcji wzorcowy/do odbiorców zdef. to napisz proszę do mnie w prywatnej wiadomości Twój login i sprawdzimy co się dzieje.

 

pozdrawiam,

Natalia 

Odpowiedz
0 Lajków
NataliaJ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
40
10
20-05-2016
Wiadomość 21 z 91 (14 160 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Natalia,
Dzisiaj zgłaszałem reklamację telefonicznie. Jeśli to nie pomoże, odezwę się do Ciebie.
W każdym bądź razie napisze jak to się skończyło. Może w przyszłości się komuś może to przydać Emotikon: Mrugający
Pozdrawiam

PS Robię tak jak napisałaś.
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 22 z 91 (14 121 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

ok, dzięki za info Emotikon: Szczęśliwy

i daj proszę znać jak się wyjaśni.

 

pozdrawiam,

Natalia 

Odpowiedz
0 Lajków
NataliaJ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
40
10
20-05-2016
Wiadomość 23 z 91 (14 062 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

No jak widać mongoł ze mnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy
3 tygodnie nie używałem i zapomniałem, że transakcje => przelew => Przelew własny/dowolny/wzorcowy/do odbiorcy zdef. (jak napisałaś) nie jest prawidłową ścieżką Emotikon: Szczęśliwy
Może nie zapomniałem co się pokierowałem Twoją wskazówką.
W Aplikacji podobnie jak w nowym systemie Moje ING - najpierw trzeba wybrać rachunek z którego ma iść przelew.
Dlatego tych odbiorców nie widziałem.
Zatem teraz jest wszystko O.K.
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 24 z 91 (14 022 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

to chyba ze mnie też Emotikon: Mrugający
nie dogadaliśmy się bo ja, sugerując się Twoim poprzednim postem, myślałam, że mówisz o starej aplikacji, a nie Moje ING mobile... Emotikon: Smutny
także sorry za wprowadzenie w błąd.

pozdrawiam,
Natalia
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaJ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
40
10
20-05-2016
Wiadomość 25 z 91 (13 955 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

[ Edytowane ]
O starej aplikacji pisałem ;-)
Tam też trzeba najpierw wybrać rachunek z którego ma iść przelew.
Czyli transakcję, wybór rodzaju przelewu (dowolny, wzorcowy itd), z którego rachunku ma isc przelew i dopiero wyskakuje lista ;-)
Tak to wygląda właśnie też w starej aplikacji ;-)
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 26 z 91 (13 929 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Dlaczego udostępniacie niedopracowany post, z kórego nie da się orzystać? Ile lat będziecie pracowac na optymalizacją? jestem pewnien, że za rok o tej samej porze dokonanie przelewu przez aplikajce zajmie co najmniej pół godziny.  Dla porównania, ostatnio chcę zrobic przelew z telefonu. Zalogowałem się idę dalej i kółeczka. Przez ten czas zalogowałem się na komputerze, dokonałem trzy przelewy  a kółeczka dalej się kręciły. Wstyd

Odpowiedz
0 Lajków
Szaman
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
2
06-01-2016
Wiadomość 27 z 91 (12 876 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

[ Edytowane ]

Mnie z kolei ciekawi koncepcja responsywnosci ST ING, tak szumnie było to przedstawiane.

Kilka dni temu chciałem zainstalować mobilną apkę aby sprawdzić czy coś ruszyło do przodu. Niestety, to niemożliwe - mój tablet 10 cali z androidem 5.0.1  nie jest kompatybilny z wersją apki... ?! Nowa apka ma obsługiwać tylko niektóre urządzenia? Powinna byc taka informacja podana bo szkoda naszego czasu. Może się mylę ale idea responsywnosci polega na dopasowaniu się wyświetlania aplikacji na różnych urządzeniach przy zachowaniu jednolitego design. Nie chcę być niemiły ale słabo to wygląda. Wg mnie wystarczyła informacja o pracach nad nowym ST/a pką a testy powinny się odbywać w zamkniętym gronie np. bankowców a nie klientów na żywca.

 

Pozdrawiam

pepto

Odpowiedz
0 Lajków
pepto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
19
1
17-04-2016
Wiadomość 28 z 91 (12 847 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

cześć,

@pepto aplikacja mobilna Moje ING mobile jest aplikację dedykowaną na smartfony, a nie na tablety. Z racji tego, że jest to aplikacja hybrydowa i posiada w sobie części natywne, to nie będą one wyglądać tak dobrze na tablecie, jak wyglądają na telefonie. A o responsywności mówimy w kontekście bankowości internetowej Moje ING. Jeśli otworzysz Moje ING na tablecie to zobaczysz, że dopasuje się do Twojego urządzenia i każdego innego Emotikon: Szczęśliwy 

jeśli info o tabletach nie jest wystarczająco widoczne to postaramy się to poprawić. 

pozdrawiam,

Natalia 

Odpowiedz
0 Lajków
NataliaJ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
40
10
20-05-2016
Wiadomość 29 z 91 (12 840 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

[ Edytowane ]

Okej, tyle że, tablety na Androidzie to z definicji urządzenia mobilne a nie desktopy. Dość osobliwe podejście - zastępować apkę dzialajacą bez ograniczeń na nową z definicji upośledzoną. Tyle wysiłku i środków finansowych na stworzenie apki tylko dla telefonów? No cóż, nie moja sprawa. Na szczęście używam starej apki Ing dla przedsiębiorców. Pytanie, czy takie rozwiązanie zadowoli mnie i innych, gdy starą apkę usmiercicie. W konkurencyjnych instytucjach z pierwszej  10  takiego ograniczenia nie ma. Co by nie mówić, ideą wykonywania zadań w urządzeniach mobilnych jest szybszy u uproszczony  sposób od wersji desktopowych.

Pozdrawiam

pepto

Odpowiedz
0 Lajków
pepto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
19
1
17-04-2016
Wiadomość 30 z 91 (12 801 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy