Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Kontrola biletów w komunikacji miejskiej

Wyczytałam dzisiaj w prasie lokalnej, że cyt.: "Od lipca kontroler przy kontroli biletów w autobusie czy tramwaju zablokuje aplikacje mobilne do sprzedaży biletów. "W związku z nagminnymi nadużyciami pasażerów, których w ostatniej chwili tzn. w trakcie kontroli, dokonywali zakupu biletów w aplikacjach mobilnych" - podają powód urzędnicy."

W związku z powyższym chciała bym zapytać: jakim sposobem (cudem?) kanar zablokuje mi aplikację bankową na iPhonie?

Pozdrawiam, 

Wasza Babcia

Odpowiedz
0 Lajków
BabciaEwa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
22-02-2018
Wiadomość 1 z 3 (3 389 wyświetleń)

Re: Kontrola biletów w komunikacji miejskiej

Chcielibyśmy rozwiać Pani wątpliwości, jednak nie posiadamy wiedzy jak taka blokada mogłaby zostać włączona. Oczywiście nie jest to możliwe w przypadku aplikacji banku. Być może będzie jakaś opcja blokady innych dostępnych aplikacji do zakupu biletów, jak SkyCash czy Mobilet. Zakupy biletów przez naszą aplikacje są możliwe właśnie dzięki dostawcy Mobilet.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (3 319 wyświetleń)

Re.: Kontrola biletów w komunikacji miejskiej

[ Edytowane ]

Wystarczy odciąć internet. Aczkolwiek zagłuszanie sygnału chyba nie jest zgodne z prawem. Więc może to zwykłe straszenie, albo faktycznie jak wspomniano wyżej - ograniczenie do kilku popularnych aplikacji w ramach jakiegoś porozumienia z producentem.

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
82
26
21-01-2016
Wiadomość 3 z 3 (2 757 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy