Odpowiedz

Konto wspólnoty w aplikacji mobilnej

Mając konto osobiste/firmowe w Ing i konto dla wspólnoty nie można na raz obsługiwać wszystkich 3 kont aplikacją mobilną. Przydałaby się funkcjonalność umożliwienia logowania do konta wspólnoty jako kolejny balonik czy jakoś inaczej, czy jest na to szansa? Czy skazany jestem na www?
Odpowiedz
0 Lajków
Tomek3
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
13-05-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 219 wyświetleń)

Re: Konto wspólnoty w aplikacji mobilnej

Konto dla wspólnoty musi mieć odrębny login. Nie ma możliwości, aby było widoczne pod loginem firmowym czy osobistym. W tym temacie póki co nie przewidujemy zmian.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 141 wyświetleń)

Re.: Konto wspólnoty w aplikacji mobilnej

To można zrobić balonik do odrębnego logowania lub jakieś inne rozwiązanie, operacja przez www jest mniej wygodna. Nie przewidujecie zmian bo
Pewnie wąskie grono klientów ma takie potrzeby, ale jak się chce to... może kiedyś.
Odpowiedz
0 Lajków
Tomek3
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
13-05-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 128 wyświetleń)

Re: Re.: Konto wspólnoty w aplikacji mobilnej

Dziękuję za sugestię, przekazałam ją do odpowiedniego działu. Na chwile obecną nie ma takiej możliwości. Może w przyszłości zostanie to rozwiązane 😊

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 4 z 4 (2 095 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy