Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Komunikat "nie udało się pobrać danych" przy logowaniu do aplikacji

Od bardzo długiego już czasu nie mogę zalogować się do aplikacji mobilnej, ponieważ ostatecznie wyskakuje komunikat "nie udało się pobrać danych". Próbowałam już z czyszczeniem pamięci podręcznej i resetowaniem telefonu, lecz nic to nie daje.

Odpowiedz
0 Lajków
viviancia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (26 011 wyświetleń)

Re: Komunikat "nie udało się pobrać danych" przy logowaniu do aplikacji

@viviancia Spróbuj, proszę zalogować się do Mojego ING przez naszą stronę internetową- loginem i hasłem. Jeśli Ci się to uda, wtedy przeinstaluj aplikację. Jeśli na ing.pl też pojawią się kłopoty- spróbuj z opcją "Problemy z logowaniem" i "Odblokuj dostęp online". Gdy wtedy Moje ING zadziała- znów- spróbuj reinstalacji aplikacji. Jeśli jednak nic nie pomoże, wtedy proszę, zadzwoń do nas numer 32 357 00 69. Sprawdzimy, co trzeba zrobić i jak możemy pomóc. 

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (25 979 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Fundusz wsparcia kredytobiorców (FWK) a wakacje kredytowe

Tak można. Wtedy masz wakacje kredytowe jednak że wsparcia i tak wpływają środki. Jak masz np ratę 4000 wsparcia 2000 to w kolejnym miesiącu masz środki ze wsparcia 2000 i z nowego miesiąca kolejne 20...

29-05-2024
Fundusz wsparcia kredytobiorców (FWK) a wakacje kredytowe

Proszę mi powiedzieć, czy można łączyć wakacje kredytowe z Funduszem Wsparcia Kredytobiorców? Co się dzieje jeżeli jestem zwolniony z raty ze względu na wakacje kredytowe (na przykład za czerwiec) a m

...

29-05-2024
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Drogie ING,

Na waszej stronie z czasami procesowymi pojawiła się ciekawa informacja, ze można skontaktować się z Expertem w Zespole Wsparcia.

W jaki sposób można otrzymać kontakt do takiego Experta? N

...

29-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy